mailime hackedlendin mesajı aldım

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Cevap: mailime hackedlendin mesajı aldım lütfen yardım edin

Dostum şimdi ben sana burda sana ben tarafından hacklendin desem inanır mısın hiç bir şey olmaz hatta böyle konu açman bile saçma olmuş halen korkuyorsan sistemini antivirüs programları ile tara

lllroselll

Katılımcı Üye
10 Nis 2020
848
92
Abu Dubai
Merhaba

Endişelenmezine Gerek Yok Bunlar Hep Para Tuzagıdır.Ona Bakarsanız Banada Gmail Dan Mesaj Geliyor İş Teklifi Gibi Yabancılar Atıyor Birde Yüksek Maliyette Şukadar Dolar Felan Yazıyorlar

Yalan Dolan İnanmayınız.

İyi Forumlar...

ReaLyStar

Katılımcı Üye
17 Mar 2019
272
4
Tanrı Dağı
Cevap: mailime hackedlendin mesajı aldım lütfen yardım edin

Öncelikle Merhaba ;

Bu tür şikayetler baya oluyor bu sıralar. Mailinize gelen hiçbir linke fotoğrafa vb. tıklamayın. Sizden herhangi bir ödeme isteyenler olacaktır. Hicbir şekilde ödeme yapmayın. Gerekli ekran kaydı fotoğraflarını alın ve siber suçlarla mücadeleye mail yoluyla bildirin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.