Malezya Üniversitesi Hack. Byzehirx

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
HErkeze kolay gelsin Egitim verdigim bir kardeşim icin MALEZYA ÜNİ. Hack

THT CANOCAN96
imza ByZehirx

Kod:
 http://www.mirror-zone.org/mirror/id/245668

tıkLa hacked by zehirx!

Çok Sağolun hocam.Gerçekten çok uğraşıyorsunuz çok çabalıyorsunuz birşeyler öğretebilmek için.Allah sizden razı olsun.Bende bu verdiğiniz emekleri boşa çıkartmamaya çalışıyorum.

dünkü bize kaba sözler kullanan arkadaşları göremiyoruz burada biz istedik mi karşıdakine küçük dilini yuttururuz yok brute kullanmış yok başka bişey demeyiz biz sözümüzün her zaman arkasında dururuz bizi formda bilen biler siteleri nasıl hackledigimizi

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Dün hack bilgimi özel olarak paylasmak istedim bir cok kardeşim az cok bir tepki gösterdiler haklılar yada haksızlar ben ona bakmam sonucta burda bir aileyiz onlarda bizim kardeşimiz Canımızdır...

@CANOCAN96 Devam

canocan96

Üye
6 Şub 2009
59
0
Çok Sağolun hocam.Gerçekten çok uğraşıyorsunuz çok çabalıyorsunuz birşeyler öğretebilmek için.Allah sizden razı olsun.Bende bu verdiğiniz emekleri boşa çıkartmamaya çalışıyorum.

DarkCasteil

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
975
0
x
Klavyene sağlık bide biz eğitim alabileydik iyiydi inşallah bizede nasip olur birinden eğtim almak.

waryota

Uzman üye
13 Tem 2015
1,280
0
Almanya
dünkü bize kaba sözler kullanan arkadaşları göremiyoruz burada biz istedik mi karşıdakine küçük dilini yuttururuz yok brute kullanmış yok başka bişey demeyiz biz sözümüzün her zaman arkasında dururuz bizi formda bilen biler siteleri nasıl hackledigimizi

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Rabbim her dahim buyuktur...

Biz utanmadik ya bugun cok sukur...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.