Malinizi çalındığında hemen geri almak istiyosanız!!!!

9517534159

Yeni üye
15 Kas 2009
10
0
Evet arkadaşlar maill adresiniziin bir başkasıı tarafından ele geçirilidğinde geri almak istiyorsanızz bıkmadann birazdan söylüyeceğim işlemii her hafta gerçekleştirmeniz ge rekiyor. öncelikle msn sayfasını açtıımzda parolamı unuttum diyorusnzz açılan yere mail adresinizi yazıp ve ordaki kodları yazıp ileri dedikten sonra parola sıfırlama maili göndere tkıklıyorrsnzz ve kendi adresinize parola sıfırlama maili gönderiyor daha sonra mailinize gelerekk bu maildeki parola sıfırlama linkini kopyalayıp bir kenara kaydedinn birisi sizinn mail adresiizi aldığında gizli soruyu bile değiştirmiş olsa o linki direk adres çubuğunza yapştırdığınzda gizli soruyu sormadann yeni şifreyii yazmanızı istiyecektir. ancak her linkin ömrü sadece 1 haftadır her hafta linki yenilemeniz gerekmektedir . Daha önce verildiyse özür dilerimm emeğe saygı arkadaşlar ;) ;)

9517534159

Yeni üye
15 Kas 2009
10
0
basitt ama gerçekten etkilii BYvoldemort linkin ömrü 1gün değil 1 hafta ben denedim 1hafta geçtikten sonra link iptal

k4rizm4343

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
653
0
İstanbul
Ozmn demekki her bir haftada Link Yenilenicek =) öyle uğraşcana..Yeni msn aç özel bilgilerini yeni açtın msn ye mail oalrak at ve kimseyi ekleme şifresinide aklında bulundur =) Ama genede emeğe saygı araştırıp buluyorsun alıntı olsa dayir =) (Alıntı kısmı meclisten dışarı )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.