Manuel SQL yaparken hata alıyorum

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
13
1,173
Sitede WAF olmadığından emin misiniz?
WAF kontrolü yapıp tekrar WAF bypass parametreleri ile sql injection'u tekrar deneyip konuya yorum bırakırsanız sevinirim.

SQL Injection olduğundan emin değilseniz bir yazılım ile hedef web siteyi taratın ki buraya kadar geldiyseniz yoktur diye var sayıyorum. İyi forumlar.

BlackPion

Üye
21 Haz 2021
154
37
18
WAF kontrolü yapıp tekrar WAF bypass parametreleri ile sql injection'u tekrar deneyip konuya yorum bırakırsanız sevinirim.

SQL Injection olduğundan emin değilseniz bir yazılım ile hedef web siteyi taratın ki buraya kadar geldiyseniz yoktur diye var sayıyorum. İyi forumlar.
5 ten sonra virgül koyarmısın ?
evet hocam sorun virgülmüs teşekkür ederim
5 ten sonra virgül koyarmısın ?
sorun virgülmüş hocam genede düşündüğün için teşekkür ederim

evet hocam sorun virgülmüs teşekkür ederim

sorun virgülmüş hocam genede düşündüğün için teşekkür ederim
şimdi ise böyle bir hata alıyorum işlemin sonuna geldim fakat sondaki bilgileri vermiyor

leon311

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
395
2
124

Hocam waf bypass kodlarını nereden bulabilirim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.