Marwins Atak v2.0 ÇIKTI!

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Programın Adı:Marwins Atak v2.0
Programı Yapan:Marwins (Ben)
Kullanılan Programlama Dili:Microsoft Visual Basic 2010 Express
Sürüm:2.0
İşlev:Hedef siteye atak
Kaynak Kodu Adresi:Bana ait
Çıkış Tarihi:05.04.2013 (Cuma) 21:25

Yeni Sürümde Çıkan Yenilikler
-Atak güçlendirildi
-Saldırının desteklenmesi için bazı ekstralar yapıldı (Tam Hack değildir yine de)
-PKK Sitesi Bulucu eklendi

Programdan Bir Resim
lth75.png

RapidShare
Box
Hotfile
2Shared
Dosya TC

Jotti
VirusTotal

Not:Video İstek Gelirse Koyulacaktır.

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Dostum paylaşım için sağol ellerine sağlık fakat bir sorum olacak. Saldırıyı hangi mantıkla yapıyorsun programda?

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
O da sır olsun zaten bütün program o mantıkla yapılıyor ! :D

Dostum açıkçası pek sır olacak bir soru değildi ondan sordum genelde konuya DDOS yazıyor fakat alt yapıya bir bakıyorsun sadece ping yolluyor program. : )) Öyle bir ping atıyor olsa dahi ancak çok ama çok düşük bir ihtimal anca bir Server'dan bağlantı ile ping yollayınca ufak bir zarar verebilirsin karşı hedef sitesine fakat küçük bir ihtimal. Merak ettiğim hangi sisteme bağlı olarak saldırıyor siteye ne tür bir saldırı türüdür bu?

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
DDOS saldırısı yapıyor.Herkese söyleyeyim sormayın bunu :D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.