Masa üstü bilgisayarimin internet sorunu

Erenalp207

Yeni üye
27 Kas 2021
43
3
Merhaba arkadaşlar yakın bir zamanda bunun için bir daha konu açmıştım o ara kabloyu değiştirdim birşey fark etmedi ethernet üzerinden bağlanıyorum 170 ping gösteriyor oyunlarda vs fark ediyorum yeni bir laptop aldık kablosuz şekilde bağlanıyor internetle ilgili bir sıkıntısı yok pingi 11 civarı gösteriyor sorun ne olabilir

OnTrigger

Üye
21 Eyl 2022
222
72
- botnet ağına katılmış olabilirsin
- daireye gelen kablolarda yada santrale kadar uzananlarda oksitlenme, hasar, temassızlık olabilir
Bilgisayara format at istersen eğer olmazsa teknik servisten başka yolu yok gibi gözüküyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.