Masaüstü PC Sistem Tavsiyeleri - Haziran 2015 [ THT ]

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
WnDM9L.png

En güncel bileşenler ile birlikte, Haziran 2015 masaüstü pc sistem tavsiyeleri hazır. Her zaman olduğu gibi ofis ve ev sineması kullanıcılarını da bu tavsiyeleri verirken düşünüyoruz. O kullanıcılar için özel olarak hazırladığım bu tavsiyeler ile, en ağır ofis işlerinden alınlarının akıyla çıkacakları kesin. Tabii ki gene turkhackteam farkıyla…

AMD’nin yeni HBM bellekli ekran kartı ve NVIDIA’nın GTX 980 Ti modeli kapıda iken heyecanlanmamak elde değil! Bu yeni teknolojiler çıkana kadar şimdilik, konumuzda var olan son teknolojiye sahip sistemleri bir araya getirdim.

b9brIcg.png

1pdXlvX.png

SOEGETK.png

SUvKARq.png

2SGNtiU.png

OzgN1zF.png

JE3Jc3M.png

6rcV6eX.png

ZPcBNOf.png

Temmuz ayı tavsiyelerinde görüşmek dileğiyle değerli turkhackteam üyeleri..

€FS@N€

Üye
8 Şub 2015
117
0
sistem önerisi güzel ama hangi siteden topladınız ben topladınız 2300 liralık pc yi ben topladım 2400 lirayı aştı ?

Son düzenleme:

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Doların günlük olarak ani yükselişleri ile donanım fiyatlarındaki değişim & artış normaldir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.