Masaüstünde debug klasörü oluşuyor

BannerLord

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
294
0
Valhalla
[1013/110301.685:ERROR:file_io_win.cc(182)] CreateFile C:\Users\***\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Crashpad\settings.dat: Erişim engellendi. (0x5)
[1013/110301.747:ERROR:registration_protocol_win.cc(84)] TransactNamedPipe: Boru sonlandı. (0x6D)
[1013/110301.747:ERROR:file_io_win.cc(182)] CreateFile C:\Users\***\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Crashpad\settings.dat: Erişim engellendi. (0x5)

Ne demek bu şimdi anlamadım neden settings.dat engelleniyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba coin virusu bulaşmış pc nize bilgisayarima tiklayin klasor seçeneklerine tiklayin gizli dosyalari goster deyin bide altinda sistem klasorlerini gizle yazar onda tik vardir siz tik i kaldirin ve tum antivirus programlari ile pc nizi taratin pc niz uzerinden bitcoin kasılıyor

BannerLord

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
294
0
Valhalla
Oha sağolun hemen tarama yapıyım

Merhaba coin virusu bulaşmış pc nize bilgisayarima tiklayin klasor seçeneklerine tiklayin gizli dosyalari goster deyin bide altinda sistem klasorlerini gizle yazar onda tik vardir siz tik i kaldirin ve tum antivirus programlari ile pc nizi taratin pc niz uzerinden bitcoin kasılıyor

Tüm antivirüslerle tarama yaptım sonrasında AppDatabtc.exe tarzı bir şey aradım bulamadım çözülmüşmüdür?

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Oha sağolun hemen tarama yapıyım

Tüm antivirüslerle tarama yaptım sonrasında AppDatabtc.exe tarzı bir şey aradım bulamadım çözülmüşmüdür?

Çözülmez coin olarak bulması gerek çünkü pc niz üzerinden adam para kazanıyor eset nod32 buluyor.Ama siz genede kaspersky yada norton ile taratın karantinada BAT/CoinMiner.RU turuva atı diye yazar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.