MasaÜstÜne kadar geldİm ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

QatabeyQ

Yeni üye
2 Eyl 2010
10
0
Merhaba arkadaşlar 3 ,5 gündür sitedeyim ve ilerleme kaydettim biraz fakat tecrübeli arkadaşların yanında bizimkisi denizde damla size kısaca sorunumdan bahsedeyim...

Essential Net Tools programı ile paylaşıma açık pcleri buldum paylaşımaaçık olduğu için dostan değilde uzakmasaüstü bağlantısı yaparak bağlanmayı denedim.Karşı bilgisayarda windows ekranınakadar geldim sağ üst köşede kullandığı antivirus programı dahi yazıyordu fakat birden kullanıcı adı ve şifresini istedi burdan öteye gidemedim

Bu şifreyi nasıl çözebilirim veya paylaşıma açık ise bu pc neler yapabilirim tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum

Not:Genelde bunu yunanlı ve israillilere yapıyorum ip adresi 60.68.90.27 bu kişinin :D

bychucky

Katılımcı Üye
13 Ocak 2009
792
0
Antalya/Alanya
Merhaba arkadaşlar 3 ,5 gündür sitedeyim ve ilerleme kaydettim biraz fakat tecrübeli arkadaşların yanında bizimkisi denizde damla size kısaca sorunumdan bahsedeyim...

Essential Net Tools programı ile paylaşıma açık pcleri buldum paylaşımaaçık olduğu için dostan değilde uzakmasaüstü bağlantısı yaparak bağlanmayı denedim.Karşı bilgisayarda windows ekranınakadar geldim sağ üst köşede kullandığı antivirus programı dahi yazıyordu fakat birden kullanıcı adı ve şifresini istedi burdan öteye gidemedim

Bu şifreyi nasıl çözebilirim veya paylaşıma açık ise bu pc neler yapabilirim tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum

Not:Genelde bunu yunanlı ve israillilere yapıyorum ip adresi 60.68.90.27 bu kişinin :D

programmı istiyor kullanıcı adını felan.

QatabeyQ

Yeni üye
2 Eyl 2010
10
0
Hayır dostum karşı tarafın bilgisayarı istiyor kullanıcı adı ve şifreyi masaüstüne gidebilmem için kırabilirsem pc monitörü önümde olacak

RPQ_FreaKy

Üye
1 Eyl 2010
63
0
Yaw nasıl buldun yaw. ben taratıyorum taratıyorum hiç yok :D:D En çok hangi IP adreslerinden çıkar ki. mesela 85.xxxxxxx lerdenmi 90.xxxxxx lardanmı :D:D

QatabeyQ

Yeni üye
2 Eyl 2010
10
0
Yaw nasıl buldun yaw. ben taratıyorum taratıyorum hiç yok :D:D En çok hangi IP adreslerinden çıkar ki. mesela 85.xxxxxxx lerdenmi 90.xxxxxx lardanmı :D:D

dostum ilk başlarda bende bulamıyordum mesela yukarda yazdığım ip bir yunanlıya ait baya paylaşmış halka açık pcsi var :D ama kasıyor pcyi çok feci ülke ip aralıkları diye googlede tarat karşına çıkan ip aralıklarında deneme yap mutlaka bulursun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.