Masaüstünüz hiç bu kadar güsel olduu mu_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RaıdMax

Yeni üye
19 Eki 2009
50
0
BiRkan sen nie hep böyle süper şeyler paylaşıyosun nedir bu kuyunun kaynagı : )

eline saglık süpersin

egost

Üye
26 Eki 2008
71
0
ankara
hocam artık kullanılmıyo bile bunlar eskidi değiştirin artık sitede bir bak milyonlarca var aynı konudan

nadirr

Yeni üye
18 Ocak 2008
1
0
nasıl indiriliyor bu siteden yha anlayamadım kardeşler bi yardımcı olurmusunuz download diorum ama ondan sona siteden nere tıklıcam yada link ölümü_?

StartHacker

Yeni üye
16 Eki 2009
32
0
İstanbul
Teşekkür Demne Gerek Yok Teşekkür butonuna Tıklıcaksın.Buraya Acil Yetkili Gelmesi LaZım.Vede Prograamın Nasıl Çalıştıgını Anlatırsan.Yükledikten sonra Temaları NeREDEN buLUP sEÇİCEZ.

AntiTTOM

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
649
6
C:\WINDOWS\system32
Evet arkadaşlar Birkan arkadaşımız programı paylaşmış teşekkürler sonrada yorumlara bakmamış baksaydı mutlaka programın açıklamasını yapardı fakat diğer yöneticilerde okumamışlar yorumları herkes diyorki bu program nasıl kullanılıyor bende bunu araştırdım ve buldum kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.