Masaüstünüz hiç bu kadar güsel olduu mu_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
gercekdende guzel ..

* emege saygı
* bir tsk esirgemeyin
* begendınız arkadasların paylasımlarda haklarınızı verınız
*+rep esirgemeyiniz
* hersey gonlunuzce olsun..

solmezkc5oe0ad7.gif

ozyel

Yeni üye
23 Eyl 2007
21
0
Buolaya hep rastlıyorum !!! Arkadaslar bi prg yi oneriyorsanız biraz anlatıda bizde faydalanalım,herkes sizin kadar bilgili omayabilir !!!

halloweenNn

Yeni üye
13 Nis 2007
5
0
prograM peLt arkadasıM haTa verıyoR yuKLedıgıMıZ seY hiÇ bir acıkLamada yoK.... bı acıKLaMa yaparsaN ıyı oLuR

Ch@os__Theory

Yeni üye
29 Eki 2007
8
0
arkadaşlar lütfen beni yanlış anlamayın benim anlamadıgım bir nokta var herkez gelmiş saol tşk ler ellerine sağlık güzel paylaşım vs.. vs. demiş yaa bunu hiç kullanan olmadımı yada kullanan varsa nasıl yapıldıgını yayınlasın göstersin banned arkadaşımız en kısa zamanda açıklama yapacagından adım gibi eminim saygılarımla

sertt

Yeni üye
31 Eki 2007
7
0
arkadaşlar lütfen beni yanlış anlamayın benim anlamadıgım bir nokta var herkez gelmiş saol tşk ler ellerine sağlık güzel paylaşım vs.. vs. demiş yaa bunu hiç kullanan olmadımı yada kullanan varsa nasıl yapıldıgını yayınlasın göstersin banned arkadaşımız en kısa zamanda açıklama yapacagından adım gibi eminim saygılarımla

Aynen size katılıyorum anlayan anlamayana anlatsın lütfen madem paylaşım forum sitesi burası paylaşalım herkez çok iyi bilmiyor birşeyler öğrenmek için giriyor buraya teşekkürler

chupit1978

Yeni üye
31 Eki 2007
14
0
kardes bu ne is bi program koymussun burada milleti aglatiyon koydusan nasil oldugunuda anlatacan eger nasil acildigini bilmiyorsan koymucan

chupit1978

Yeni üye
31 Eki 2007
14
0
arkadaslar arastirdigima göre program kendiliginden acilmiyor yükledikten sonra yeniden baslat diyor sonra bi sey yok ama ben buldum nasil oldugunu biraz yaptim ama arka plana geciremedim

configeditor.gif

chupit1978

Yeni üye
31 Eki 2007
14
0
ben burada yeniyim buraya resimleri nasil yüklüyebilirim yardimci olursaniz nasil olduguna dair kücük bi bilgi verebilirim

13 Ağu 2007
60
0
Arkadaşlar bu tür programlar cpu yı fazla zorlamıyormu. Ömürünü azaltıyor.... Diye biliyorum ama genede siz bilirsiniz. Biliyorum böyle masaüstlerini görünce benimde içim gidiyor ama ne çeri. Bir yandada CPU...!!!!!!!!!. Ok.

freeheart

Yeni üye
23 Eki 2007
24
0
kocaeli
ne saçma bişiy bu ya. programda virüs var denildiğinde koyan arkadaş hemen müdahale ediyor virüs var diyen arkadaşı tehdit ediyor. ama yardım edin açıklama yapın denildiğinde susuyor bir şey söyleyemiyor nasıl bişiy bu. arkadaşlar hiç indirmeyin program para etmez.

3 Kas 2007
2
0
HERKESİN ORTAK DERDİ BU NASIL ÇALIŞIR ....:)

İŞ ÜSTÜNDEYİM 1 SAATE KADAR ÇÖZERİM BAYA YOL KAT ETTİM HERŞEYİ BURADA PAYLAŞACAĞIM

BENİ İZLEMEYE DEVAM EDİN....

Ch@os__Theory

Yeni üye
29 Eki 2007
8
0
masaüstü

arkadaşlar ben kendi masaüstümü göstermek istiyorum proğramın biraz değişi bende de var isteyene verebilirim

chaosjg8.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.