Masaüstünüz hiç bu kadar güsel olduu mu_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samkev

Yeni üye
17 Eyl 2008
1
0
ELLERİNE SAĞLIK DİİL! HAY BUNCA İNSANLARI KANDIRMAZ OLAYDINDA O ELLERİN DERT GÖRSÜN DEMİYEYDİM!!
İNSANLARI SADECE SİZE GÖRE AĞIR KONUŞUNCA CEVAP VERME GEREĞİ DUYAN BİR TERBİYESİZE ASLINDA DAHA ÇOK ŞEY DEMELİYA NEYSE BU MÜBARREK GÜNDE BENDE KALSIN!
TŞK EDENLER PARAYLA SATIN ALINMIŞ GİBİ NEYİN TEŞEKKÜRÜ BU BİR ÇOĞUMUZ ANLAMIŞ DEĞİLİZ?!
SİZ GİBİLERİN BİZ GİBİ İNSANLARA BOŞA VAKİT HARCATMAK YERİNE DAHA YARARLI ADAM GİBİ ADAM OLAYI YARATSANIZ SAYGI DUYAR TEŞEKKÜRÜMÜZÜ BİR BORÇ BİLİRDİK!!!

TEŞEKKÜR EDEN ARKADAŞLAR MADEM ÖYLE OZAMAN ÖNCE KURUN OLUYORSA ŞAYET TEŞEKKÜR EDİN VE NASIL YÜKLEDİĞİNİZİ BURADA PAYLAŞIN LÜTFEN !!

NOT: BAKALIM BANADA Bİ ALINTI CEVABIN OLACAKMI BAY ÇOK BİLMİŞ !!!

moskow

Yeni üye
22 Eyl 2008
7
0
kardes saolasın ama indirdim,nasıl yapacagımızı anlatmamıssın temaları bulamadım...:( yardımcı olursan sewinirim...

ELANOR07

Yeni üye
12 Haz 2008
6
0
cevap

kardeşim konuyu açmışsın ama nasıl kurulacağını anlatmamışsın ve indiren herkes cvp bekliyor senden ama bitane bile cvp yazmamışsın ayıp değilmi bu yaptığın.
seninki it ürür kervan yürür oluo :mad:

askimsin_2008_

Yeni üye
25 Tem 2008
20
0
yazıklar olsun kardeş bu kadar kişi sana nasıl kullanacam diye mesaj yazmış bi cevap yazmamışsın siyosunki kurun ve temanızı seçin çalışsın burda bir çok arkadaşınki çalışmıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.