Matematik Sınavı

alpinalpi

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
436
0
sa arkadaşlar , abiler :D bnm matematik geçn dönm sıfırdı bu dnmde birinciden sıfır aldm pazartesi günü 2. yazılı war en az 4 almalıyım ve ben hiç bi konu hakkında bi bilgim yok aceba şimdiden çalışırsam yetiştirebilrmiyim . k.b konu biraz yanlş oldu ama ilk defa böle bi farklı konu açtm yardmcı olursanız sewinirim ....

Son düzenleme:

DarkDay1923

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,227
0
Kardeşim Sana Önerim şu Hemen Konu Anlatımlı Bir Kitap Bul Ve Pazartesiye Kadar Herşeyden Kısarak Çalış . Kısmaktan kastım Şu Pc de geçirdiğin vakti düşür yeme içme uyuma ! Ve Emin Ol iyi bir sonuç alırsın Yeter ki Mantık olarak konularını kavra sakın ezberci birşey yapma . Mantıkçıl bir tavırla çalış Ve Umarım 2. Sınavından Yüksek not alırsın.Kaygın olmasın Sakın Yapamam edemem gibi ve Sakın ama Sakın Sıkılma Evet En başlarda Sıkılacaksın ama Konuyu anlayıp Soruları Çözmeye Başladığında Aslında Herşeyin Yolunda Gittiğini Görmek Seni Mutlu Edecektir :) 1 Saat Sonra Mat Sınavım var :D

alpinalpi

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
436
0
çok teşkkr ettm arkadaşlar :D ewet bildiğiniz 100 üzerinden 0 böle olmasının nedeni bu sene mata hiç çalşmadm kafa yormadm onnun dışındaki dersler iyi helede pc derslerim süper ama mat 0 :D

brutal hack

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
644
0
uzaydan
ilk başta forumun en çok teşekkür eden üyesi sensin galiba.hiç elini korkak alışçtırmamışsın ben bile cok az ettim.bu nedenle seni tebrik ediyorum.birde inşallah demeyle 100 alınmıyor çalışmalısın.yaz tatilinde hack yaparsın.

alpinalpi

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
436
0
gardaşlarım haklısınız ben forumda emeğe en çok değer verenlerdenim buna dikkatinizden dolayı teşekkür ederim . eet inşallahla olmuo ama işte sizden taktik istedim :D he bu arada adamın yazılısında kopya çekmek imkansz :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.