Çözüldü max 1500 tl telefon önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DayDreams

Katılımcı Üye
3 May 2014
619
1
İzmir
aradığım özellikler;

kaliteli arka ve ön kamera
orta derecede hızlı olsa yeter
4,5 g desteklemeli

saolun

Moderatör tarafında düzenlendi:

enemyspy

Üye
5 Şub 2011
53
0
İzmir
G4 al. Ben kullanıyorum yaklaşık 1 senedir çok memnunum. Ön ve arka kamerası mukemmel. Kesınlıkle tavsiye ederim. Fakat cok işlem oldugu zaman ısınıyor aklında bulunsun

Lydix

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
495
0
Pamukkale
Ben 1200'e Asus Zenfone 2 Aldım Gayet Memnunum
Yeri Gelince Oyun , Yeri Gelince Program Editlemeyle Ugrasıyorum Bir Sıkıntı Yok Henüz...
Ama Benimkine 6.0 Gelmedi İnternetten İndirmem Lazım Galiba O Da 1.1 Gb
Bende İndirmedim Yavaşlar Diye Felan
Yani Bana Kalırsa Zenfone Al Derim
3'ü Çıktı O Da Güzel Ama Pahalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.