Algoritma Md5 Kırma

WeGs

Üye
13 Mar 2019
91
0
MD5 veya SHA1 değil bu dostum. Tarattım ikisindede sonuç yok.

Teşekkür ederim oynadığım oyunda bir hesabın şifresi diğer şifreler sorunsuz kırılırken bu kırılmıyor
7e9521ba0aaf7a0369d71c96df404b8c
Kıramadığım şifre üstteki
b1934f735c1cd70bb54c3c288a081dcc
üstteki mesela=linkas

Kali işletim sistemine sahip birisi kırabilirmi bildiğim kıran tüm sitelerde denedim bulamadım :D

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
Teşekkür ederim oynadığım oyunda bir hesabın şifresi diğer şifreler sorunsuz kırılırken bu kırılmıyor
7e9521ba0aaf7a0369d71c96df404b8c
Kıramadığım şifre üstteki
b1934f735c1cd70bb54c3c288a081dcc
üstteki mesela=linkas

Kali işletim sistemine sahip birisi kırabilirmi bildiğim kıran tüm sitelerde denedim bulamadım :D

Dostum kaliyim ben. Kıramıyorum sha1 md5 denedim yok olmuyor :D

Fire2Karpot

Yeni üye
18 Nis 2014
34
5
The Loses..
Md5 kırıcı diye bir şey yok, decoder sitelerde şansını deneyebilirsin. Bu siteler yıllardır biriktirdiği veritabanlarına dayanır, md5 doğrudan geri çevirilemez.

hemalove3
loveme2
loveme4
kendi tarzımda logaritmayı çözmeyi denedim isterseniz deneyin yazdıklarımı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

WeGs

Üye
13 Mar 2019
91
0
Muhtemelen özel karakter kullanılmış şifrede kıracağınız hesap türk hesabı mı ?

hayır yabancı bi oyun vsro pvp server hesabı arcane vii isminde
hemalove3
loveme2
loveme4
kendi tarzımda logaritmayı çözmeyi denedim isterseniz deneyin yazdıklarımı.

istediğim hesabın kullanıcı adlarını söyledin fakat denedim olmadı şifreler :D
Ads-z.jpg

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.