Megaupload dan download yapmak

By-CyL1nD3r

Uzman üye
1 Eyl 2008
1,485
14
BuRs4
1. adım www.guardster.com tıklayın

2. adım Access the Free Proxy'i secin ve tıklayın

3. adım Address: kutucugunun karşısındaki http:// yi silerek megaupload linkini kopyalayıp buraya yapıştırın

4. adım Options: No Cookies - No Scripts - No Images - Hide Referrer Hide User Agent - Hide Title - Hide Header ...... kutucuklarındaki İşaretleri Kaldırın ve download işlemi için kutu içinde ki butona basmanız yeterli.

5. Download için bastığınızda,sayfa otomatik olarak megaupload sitesine yönlendirilecektir.Megaupload sayfayısı çıktığında bildiğiniz gibi "45"saniye bitince "dowmload"yazısı çıkıyor. burdan sonrası ise sadeec download yazan yazı üzerine gelip,hedefi "farklı kaydet" yapmak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.