mehmedimin vurduğu pkk aslanım benim 12 den vurmuş

tibet

Uzman üye
15 Tem 2007
1,721
22
bilecik
saygı

ben şeklimi biliyorum ama sennin bilmediğin kesin. olayı uzatıp içinden çıkmaya çalışma ben seni sadece uyardım kurallara uy diye. konuyuda araştırmakla kalmadım nasıl yapıldığını arşivime ekledim sen rahat ol kasma kendini

benim sana dediğim budur
şimdi sen burdan kendine yetinemedin kalktın özelden mesaj da attın burda kalktın kendi arsivinde olan bir konudanda bahsediyorsun ben anladımki sen bu yazılanlarla birseyler baslatmaya çalısıyorsun kafana göre takıl be kardesim steye olan üyeliğimede bak kimle bugüne kadar ne tartısmam olmus ki senle olsun sensin dediğin olsun bırak kafasına takılan ste yönetimi varsa konuyu kilitlesin uyarı yapacaksa ste yöneticileri yapsın sen yönetime gel sen kilitle :) ama yazma artık ne özelden ne burdan

aslansemir35

Katılımcı Üye
25 Tem 2008
381
3
hatay
yeter artıkı böle irençlikleri foruma koymak gereksiz zaten mehmetçiğimiz onlara czasını vermiş bu fotoğrafları yayınlayıpta midemizi bulandırmayalım öle değil m i

8 Eyl 2008
89
1
yürekleri vatannnnn vatannn diye titriyorrr eyy benim mehmetçiğime bakın hele kurban olduğum analar ne aslanlar goğuruyor... :D

8 Eyl 2008
89
1
yürekleri vatannnnn vatannn diye titriyorrr eyy benim mehmetçiğime bakın hele kurban olduğum analar ne aslanlar doğuruyor... :D

jake427

Yeni üye
4 Eyl 2008
30
0
evet işte bizde böyle olmalıyız bizde su ankı mehmetciklerimiz gibi olmalıyız arkadaslar onlar gıbı olumune vatanımızı korumalıyız

<dream_team>

Katılımcı Üye
11 Ağu 2007
500
1
aslanım benım bızde bu yerlerde bulunduk ve çatısmalar yasadık ama bole guzel bır oav yapamadık...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.