mehmetçiğin dağlarda öldürdüğü pkk leşleri + 16

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mavimor78

Katılımcı Üye
26 Ara 2006
432
2
başbağlar da yapmıştım askerliğimi.bilen bilir.film şeridi gibi geçti şimdi gözlerimden.katledilen 33 vatandaşımızın kanları yerde kalmadı.rahat uyuyun eyy şehitler.

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
PKK lınında mı hackerı varmıs :D ancak sıtelerı bu sekılde degıstırsınler . yapabıleceklerı bu .baska bısı yapamazlar. Mehmetcıklerımız kokunu kurutacak ta dua etsınler ısın ıcınde sıyaset var . Turk askerımız enıkledıklerı ve tum yasadıkları alanı bııyorlar .dedıgım gıbı ısın ıcınde sıyaset olmayacak . PKK lının halını gorurum . kazandıkları 1 karıs toprak parcası yok. yıllardır bır avuc toprak almak ıcın ugrasıyorlar daha . daha becerdıklerı 1 tek sey yok . ancak vurkac yaparlar cesaretlerı yokkı . daglarlada gorev yapan komandoların ne yaptıgını bılıyorum tavuk keser gıbı can alıyor .
Arkadaslar Ulkemız ıcın Mehmetcıklerımız ıcın dua edelım Allah onlara bol kuvvet versın. ınanın onlar sayesınde rahatız .yoksa bu pkk dıye adlandırılan kalles tavuk gurubu rahat hayat yasatmaz.

sıze yemın edıyorum ısın ıcınde sıyaset olmayacak o daglarda yasan neler var arkadaslar ınanın .kafaları aynı tavuk gıbı kesılıyor.cudı dagında ıdım tls operatoru olarak nelere sayıt oluyorduk.

kuzeyi_yildizi

Yeni üye
11 Şub 2008
15
0
Arkadaşlar bu resimler hepimizin çok hoşuna gittiği kesin. ama bir taraftanda çok üzülüyorum. çünkü bu pislikler ölürken bunların bize sıkmalarına sebeb olan şerefsizler hala yaşıyorlar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.