Menemen Tartışması

24 Nis 2023
83
68
34
İnce kıyılmış soğan olcak
Acı biber olacak samandağı biberi
acı toz biber olacak
1 tava menemenle 2 ekmek yiyorum yanına da azcık beyaz peynirle zeytin 3-4 bardakta çay

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
961
11
1,349
Soğanı bilmem menemen dediğin biraz yanmış olacak :D

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Dünyanın en saçma tartışması bana kalırsa, ben soğanlı yaparım babam der menemen soğanlı olmaz. Yahu, ben yaptım oldu işte, beğenmiyorsan yeme tabii ki ama herkes ağzının tadına göre bir şeyler katar tarifine, bu işin mutlak bir doğrusu yok ki. 500 yıllık vampir lordu gibi tarifin en doğrusunu bildiğini iddia edenleri ciddiye alamıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.