Merhaba ailevi bi mesele yardıma ihtiyacım var (sizi sorumlu tutmuyorum)

YusufHan81

Üye
24 Haz 2020
123
18
Merhabalar ben yusuf ailecek babamdan şüpheleniyoruz evde telefonla yazışıyor gülüyor felan sürekli olarak evde olmuyor bi kaç günlüğüne iş nedeniyle seyehat yapıyor o yüzden takip edemiyorumda yanımda bilgisayarım yok yalnızca telefonum var babam yarın gelicek babamın telefonunu nasıl takip edebilirim mesajlaşmalarını vs bilgisayarım olmadığı için telefondan yapmam mümkünmüdür babamın ve benim telefonum android birşey indirtebilir yada farklı şeyler yaptırabilirim gibi yalnızca öğrenmek istediğim şey nasıl yapacağım lütfen yardımcı olurmusunuz babamın neler yaptığını öğrenmek hakkımdır.
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. 😊

QuatrexDefacer

Katılımcı Üye
15 Eki 2022
639
5
433
I AM EAC0D3Rx kardeşim
Merhabalar ben yusuf ailecek babamdan şüpheleniyoruz evde telefonla yazışıyor gülüyor felan sürekli olarak evde olmuyor bi kaç günlüğüne iş nedeniyle seyehat yapıyor o yüzden takip edemiyorumda yanımda bilgisayarım yok yalnızca telefonum var babam yarın gelicek babamın telefonunu nasıl takip edebilirim mesajlaşmalarını vs bilgisayarım olmadığı için telefondan yapmam mümkünmüdür babamın ve benim telefonum android birşey indirtebilir yada farklı şeyler yaptırabilirim gibi yalnızca öğrenmek istediğim şey nasıl yapacağım lütfen yardımcı olurmusunuz babamın neler yaptığını öğrenmek hakkımdır.
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. 😊
bence bisey yapyor

Merhaba hayırlı geceler,
El kol yüz vs. hareketlerinden anlaşılacağı üzere ya bir şey yapacak ya da bir şey yapıyor gibi gözükmekte.
Sürekli gülüyorsa dikkat çekmeye çalışıyor da olabilir.Şüphelerinizde yanılacak olsanız bile netleştirmeden kesin bir yargıya varmanın güç olacağının düşüncesinin kanaatindeyim.
Takibini sürdürmek gerek olduğunu düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.