Merhaba :) Aranıza bir çaylak daha eklendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onurcan16

Üye
1 May 2016
57
0
Merhaba ,
Tam 10 yıl aradan sonra tekrar bilgisayar ortamına geri dönmek istedim:) Aranıza katılmaya karar verdim. Yaşım 25 Siyaset Bilimciyim.Ek olarak müzisyenim.

Aranıza gelmeye karar verdim çünkü gerçekten güzel olduğuna inandığım projelerim var.Fakat yazılıma çoook uzak kaldığım için bunları yapacak durumda değilim. Sadece fikir tasarım ve içerik gibi kısımları yapabiliyorum.

Programım için tam 50bin TL para istediler. Bende bu parayı onlara vermek yerine zamanla öğrenir kendim yaparım dedim.Bu dersler için para vermeye ve canla başla çalışmaya da hazırım. İngilizce bilgimi de bilimsel seviyeye getirdim ve onu tamamlamaya çabalıyorum.

Raspberry pi ve arduino ilgimi çeken mini bilgisayarlar. Bunlarla ilgilenmeyi ve linux öğrenmeye başladım bile. Hatta kezban ismini verdiğim küçük bir kod yazdım . Tamamen ilkokul seviyesinde :D başlangıç için iyi adımlar bence :)

Seviyeme uygun her projede seve seve (ayak işleri dahil) bulunmak istediğimi de ekleyeyim :)

Kısaca kendimi tanıtmaya çalıştım. Forumda görüşmek üzere.:RpS_thumbsup:

Heratix

Kıdemli Üye
22 Nis 2016
3,254
2
TURAN
Aramıza hoşgeldin forum kurallarını, misyon, forum hakkında bölümünü incelemeyi unutmayın.

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
Merhaba ,
Tam 10 yıl aradan sonra tekrar bilgisayar ortamına geri dönmek istedim:) Aranıza katılmaya karar verdim. Yaşım 25 Siyaset Bilimciyim.Ek olarak müzisyenim.

Aranıza gelmeye karar verdim çünkü gerçekten güzel olduğuna inandığım projelerim var.Fakat yazılıma çoook uzak kaldığım için bunları yapacak durumda değilim. Sadece fikir tasarım ve içerik gibi kısımları yapabiliyorum.

Programım için tam 50bin TL para istediler. Bende bu parayı onlara vermek yerine zamanla öğrenir kendim yaparım dedim.Bu dersler için para vermeye ve canla başla çalışmaya da hazırım. İngilizce bilgimi de bilimsel seviyeye getirdim ve onu tamamlamaya çabalıyorum.

Raspberry pi ve arduino ilgimi çeken mini bilgisayarlar. Bunlarla ilgilenmeyi ve linux öğrenmeye başladım bile. Hatta kezban ismini verdiğim küçük bir kod yazdım . Tamamen ilkokul seviyesinde :D başlangıç için iyi adımlar bence :)

Seviyeme uygun her projede seve seve (ayak işleri dahil) bulunmak istediğimi de ekleyeyim :)

Kısaca kendimi tanıtmaya çalıştım. Forumda görüşmek üzere.:RpS_thumbsup:

HoşGeldiniz,Şu Konuları Okursanız Yararınıza Olacaktır;

http://www.turkhackteam.org/forum-kurallari/25068-forum-kurallari.html

TurkHackTeam Misyon

http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1289273-tht-yardim-merkezi-bolum-kurallari.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.