Merhaba Arkadaşlar Aranızda Yeni Ve Bilgizim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vonsra

Yeni üye
22 Mar 2023
2
1
Selamun Aleyküm arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar aranızda yeniyim. Ben bir instagram hesabı ve snapchat hesabının şifresini öğrenip hesaba giriş yapmak istiyorum ve bu konuda bilgisizim bu tarz şeylere merakım var ve öğrenmek istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz,anlatabileceğiniz veya işe yarar bildiğiniz şeyler var ise yardımcı olursanız çok sevinirim :)

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,759
16
3,678
23
Ankara
Aleyküm selam. Forum kuralları ve Misyonunu okuduktan sonra forumda ilgi alanlarınıza göre araştırma yapabilir veya ekiplere katılabilirsiniz.

DarkDreamTR

Yeni üye
1 May 2019
3
0
20
Istanbul
Selamun Aleyküm arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar aranızda yeniyim. Ben bir instagram hesabı ve snapchat hesabının şifresini öğrenip hesaba giriş yapmak istiyorum ve bu konuda bilgisizim bu tarz şeylere merakım var ve öğrenmek istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz,anlatabileceğiniz veya işe yarar bildiğiniz şeyler var ise yardımcı olursanız çok sevinirim :)
Aleyküm Selam Hoşgeldin :coffee:

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,298
10
833
Ddos
Hoşgeldin ınstagram hacking kolay aslında hedef kişiye dm üzerinden ulaşıyorsun hesabın sifresini istiyorsun o da verirse ki %99 verir rica edersen hesabına girip hekliyorsun

relevity34

Yeni üye
22 Mar 2023
13
3
eğer hesapta kimse yoksa şifreyi alman imkansız gibi bir şey. ama hesap biri var ve biraz safsa phishingle çok kolay çalınabilir ben yıllardır yapıyorum.

Jaegal

Yeni üye
25 Mar 2023
1
0
eğer hesapta kimse yoksa şifreyi alman imkansız gibi bir şey. ama hesap biri var ve biraz safsa phishingle çok kolay çalınabilir ben yıllardır yapıyorum.
İki faktörlü kimlik doğrulamayı nasıl atlatıyorsun kendi yöntemini açıklayabilir misin?
Aklıma hiç mantıklı bir yol gelmiyor çünkü

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
1
544
Kemalizm
Merhaba aramıza hoş geldin bu isteğini anlıyorum ben de bu istekle girmiştim buraya fakat o kadar kolay olmadığını anladım ve vazgeçtim yavaş yavaş öğrenmek en iyisidir ileride konu açıp ders önerileri isteyebilirsin bir çok öneri gelecektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.