Merhaba Ben Kerem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
210
Ban yemeni gerektiren bir durum yok kardeşim. Allaha şükür iyiyiz diyelim çalışıp hayallerini bırakmamanı öğütlemek isterim vaktin olmadığında asla bırakma sadece ara ver ikisi arasında büyük fark vardır.

WalterWhiteHacker

Katılımcı Üye
1 Ara 2022
590
234
Azerbaycan
Hoşgeldin kardeşim aramıza forum kurallarını okumayı unutma kulüplere ve timlere girerek kendini bu alanda geliştirebilirsin merak ettiğin bir konu varsa kardeşim yardım merkezine aç arkadaşlar yardım eder bende elimden geldikce sana yardımcı olurum.

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,761
3,684
23
Ankara
Hoşgeldin kardeşim genç yaşlarda bu gibi meraklı olmak her zaman iyidir. Yapabileceğimiz bir şey varsa yardım merkezine konu açarsan cevaplarız. İyi forumlar dilerim

L4zTurk

Üye
23 Ara 2022
66
41
Altay Dağları
Hoşgeldin güzel kardeşim. Kalıcı olman dileği ile.

Başlangıç olarak forum kurallarını okuman iyi olur :

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
826
158
Liverpool UK
Hos geldin. Eğer tek bir şeyi aklından hiç çıkarmamanı tavsiye edeceksem bu kesinlikle -Zamanın altın'dan bile değerli olduğunu unutmaman olur...- Bu cümlem gençliğini güzel değerlendirmen için bir fırsat olsun. Zamanın önemini yaştan bağımsız görüyorum ama eğitim öğretim hayatında daha önemli hale geliyor. Dediklerimi aklından çıkarma.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Ben Kerem Büyüyünce siber güvenlikçi olmak istiyorum. Şuan 10 Yaşındayım. İnşallah ban yemem. Neyse
Siz Nasılsınız Abilerim
Hoşgeldin güzel kardeşim. Rabbim yolunu, bahtını açık etsin. İnşallah güzel işler başarırsın. Sana siber güvenlik konusunda yardımcı olamam ancak forumla ilgili takıldığın durumlar vs. olursa, istediğin zaman bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirsin...

Vali1um

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
789
126
DÜNYA
Hoş geldin kardeşim ileriki hayatında iyiki THT de bu güzel insanların yanında bulunmuşum diyeceksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.