merhaba, ben laxea

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Laxea

Yeni üye
15 Ağu 2023
12
5
Türkiye
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım burada güzel bilgiler öğreneceğim
iyi dostluklar kuracağım vs.
adımı yaşımı kimseye söylemeyeceğim sormayın o yüzden, o konudan bir kere ağzım yandı birdaha yanmasın
bu hesap haric hicbir sosyal medya hesabımı paylaşmayacağım dolayısı ile beni sadece laxea olarak tanıyın
memnun oldum görüşmek üzere

not: bu konu altına kuralları ve işime yarayacak hacking konularını atarsanız berhudar olurum teşekkürler

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım burada güzel bilgiler öğreneceğim
adımı yaşımı kimseye söylemeyeceğim sormayın o yüzden, o konudan bir kere ağzım yandı birdaha yanmasın
bu hesap haric hicbir sosyal medya hesabımı paylaşmayacağım dolayısı ile beni sadece laxea olarak tanıyın

not: bu konu altına kuralları ve işime yarayacak hacking konularını atarsanız berhudar olurum teşekkürler
Hoşgeldiniz daim olsun.

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
12
1,460

Hosgeldin Canim Insallah Basarili Biri Olursun

Laxea

Yeni üye
15 Ağu 2023
12
5
Türkiye
hosbuldum

hosbuldum

Hosgeldin Canim Insallah Basarili Biri Olursun
olurum CANİM

hosbuldum sagol

agamın mernisten bilgilerini bulup tehdit etmişler çok belli
evet ya oyle oldu biraz

arkadaslar bana hacking konularını atsanıza size zahmet kali linux kullamıyorum

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,207
25
718
always, everywhere

Hoşgeldin dostum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.