Merhaba Bu Gün İlk Günüm

CanbazS

Yeni üye
30 Tem 2017
15
0
Bugün "Türk Hack Team" Ekibine kabul edildim evet daha önce birçok kez sayfada dolaştım ama üye olmayla orasındaki farkın bukadar büyük olduğu düşünmemiştim . Kendimi anlatıcak olursam
ben sizin gibi , bir insanim evet sanırım bu yeterli oldu güzel forumlar dileği ile şimdilik hoşcakalın Son bir soru bazıları neden forumdan uzaklaştırılıyor ben bunu acayip merak ediyorum bilen varsa yazabilir mi acep onlar ne yaptılar

Son düzenleme:

HeadyShoTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
443
0
/index.php
Hoşgeldin. Forumdan uzaklaştırma konusuna gelirsek Şimdi forumda ahlaksız davranışlar veya Bizim bir kuralımız var Türk Sitelerine saldırmak yasaktır diye onları yapıyolardır Forumdan uzaklaştırıldı yazıyorsa belirli günü vardır Forumdan Tamamen uzaklaştırıldı yazarsa Sınırsız ban demektir. İyi günler Tekrar Hoşgeldin

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Hata yaptıkları için uzaklaştırılmıştırlar illa bir neden vardır yoksa kafaya göre ban atılmaz :) Forumlara
Hoşgeldin dostum kurallarımızı ve misyonu okumayı unutma :) ;)Her türlü soru için özel mesaj gönderebilirsiniz:)

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Hoş Geldin :)

Rat & Trojen : %95 Sosyal Mühendislik : %90 Arduino : %60 Site Hacking : % 80 DOS / DDOS : %80 Photoshop/Design : %80 Phishing : %70

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
aramıza hoşgeldin mübarek :D :D armut piş ağzıma düş yok formumuzda baştan söyliyeyim araştıracaksın formun altını üstüne getireceksin :D misal birşeyler bilen forum üyelerinin yakalarını bırakma :D şimdiden ay bugün arifeymiş dememen dileğiyle kardeşim benim :D

CanbazS

Yeni üye
30 Tem 2017
15
0
Öncelikle Hackeromurpool sen benim demek istediğimi tam olarak anlamamışsın bunun yanında insan kelimesinin sözlükteki karşılığında şöyle bir şey bulucaksın

TÜRK DİL KURUMU ama bu sadece sözlüğe göre böyle insan kavramı aslında merak keşfetme duygusuyla yanım tutuşan, beli bir düşünme gücüne sahip ve zaman içinde gelişen .......... diye uzar gider şimdi ben bunu fazla uzatmadım neden çünkü başta da dediğim gibi merak şimdi sen bilgisayarı merak ediyorsun ve onun için ben bunu nasıl kullanırım diyorsun ve enternette çeşitli araştırmalar yapıyorsun ve Türk Hack Team adlı siteyi bulup kaydoluyorsun ve bir çok insancıl faktör yapmana rağmen ben insan değilim diyorsun. Bak bu dediğin kelime kelime çoooook önemli çünkü biz bu dünyadaki gözle görünen en güçlü akıl almaz varlıklarız lütfen birkez düşün ve birkez daha yaz

Son düzenleme:

ByEmRe35

Katılımcı Üye
28 Eki 2013
533
0
İzmir
Öncelikle Hackeromurpool sen benim demek istediğimi tam olarak anlamamışsın bunun yanında insan kelimesinin sözlükteki karşılığında şöyle bir şey bulucaksın
TÜRK DİL KURUMU ama bu sadece sözlüğe göre böyle insan kavramı aslında merak keşfetme duygusuyla yanım tutuşan, beli bir düşünme gücüne sahip ve zaman içinde gelişen .......... diye uzar gider şimdi ben bunu fazla uzatmadım neden çünkü başta da dediğim gibi merak şimdi sen bilgisayarı merak ediyorsun ve onun için ben bunu nasıl kullanırım diyorsun ve enternette çeşitli araştırmalar yapıyorsun ve Türk Hack Team adlı siteyi bulup kaydoluyorsun ve bir çok insancıl faktör yapmana rağmen ben insan değilim diyorsun. Bak bu kelime çoooook önemli çünkü biz bu dünyadaki gözle görünen en güçlü akıl almaz varlıklarıyız. lütfen birkez düşün ve birkez daha yaz

forum kurallarını ve misyonumuzu okudun mu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.