Merhaba güzel insanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vortex23

Üye
27 Ocak 2019
79
2
81 Vilayet
Merhaba güzel insanlar...

Yeni katılmadım beni bilen değerli kişilere selam olsun,

forumda bilenler
bilir baba oldum, ellerenizden öper bir kızım oldu bu nedenden dolayı ayrılmak durumunda kaldım. Tabi takdir Allah'ın umarım bida bu aileden ayrılmak durumunda bırakmaz beni.

Tekrardan selamlar...
Allah bağışlasın tekrar hoşgeldiniz.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,961
5,899
[C*]
Merhaba güzel insanlar...

Yeni katılmadım beni bilen değerli kişilere selam olsun,

forumda bilenler
bilir baba oldum, ellerenizden öper bir kızım oldu bu nedenden dolayı ayrılmak durumunda kaldım. Tabi takdir Allah'ın umarım bida bu aileden ayrılmak durumunda bırakmaz beni.

Tekrardan selamlar...
Allah analı babalı büyütsün, vatanına milletine hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin İnşallah..

Allah analı babalı büyütsün, vatanına milletine hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin İnşallah..
Hoşgeldin abi. Allah bağışlasın :)
Allah bağışlasın tekrar hoşgeldiniz.
hayırlı olsun abi, Allah bütün işlerini gönlüne göre versin, Allah'a emanet ol
Allah razı olsun hepinizden sağolun .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.