Merhaba merak ettigim bir soru var

Alpyld12

Yeni üye
14 Kas 2021
11
6
Hackerlar neden coin hesaplarini atiyor twitter hacklendi ve hacker coin hesabini atti yakalanmiyor mu nasıl ve neden

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
Çok karmaşık cevaplar alırsın
Çünkü çok farklı yöntemler kullanılır
Yani o işi yapan kılıfını uydurur kolay kolay yakalanmaz ve hiç bir hack işi tarihe bak kolay şekilde yakalanmamiştir
Sosyalmedya dedigin nedir ki
Sabit bir sunucu ve o sunucuya gösterdigin adres yani karmaşık bir yapı mimarisi

İnternet örümcek ağı yaz ve çıkan resmin birine tıkla ve o resmi incele cevap o resmin içinde.
İnceledigin resmi bana da at cevabı bulamazsan ben söylerim sana

Alpyld12

Yeni üye
14 Kas 2021
11
6
Çok karmaşık cevaplar alırsın
Çünkü çok farklı yöntemler kullanılır
Yani o işi yapan kılıfını uydurur kolay kolay yakalanmaz ve hiç bir hack işi tarihe bak kolay şekilde yakalanmamiştir
Sosyalmedya dedigin nedir ki
Sabit bir sunucu ve o sunucuya gösterdigin adres yani karmaşık bir yapı mimarisi

İnternet örümcek ağı yaz ve çıkan resmin birine tıkla ve o resmi incele cevap o resmin içinde.
İnceledigin resmi bana da at cevabı bulamazsan ben söylerim sana
Sahte numaralar alıp sahte gmail kurup mu yapıyorlar cripto karmaşık bir sistem onu anlatmaya çalışmış büyük ihtimal paribu gibi turksiteleride bu sistemin içinde mi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.