Merhaba,yeni üyeyim !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ece0h

Yeni üye
15 Ocak 2019
10
0
Ankara
Herkese Selam millet !Ben THT ailesine yeni katıldım.:yardimsever Hacking,design ve b. alanlarda azdan çoktan biliyorum ve araştırma yapmayı seviyorum,araştırmalarımda hep THT-nın makale'lerinden faydalanıyordum ve bende kuralları okuyup kabul ederek THT ailesine katılmaya karar verdim. Azerbaycandan katılıyorum. Merak alanım şimdi daha çok SQL injection açık bulma index atma shell atma ve bunun benzeri şeylerdir. Neler tavsiye edersiniz ?:eek:isbende

Aramıza hoş geldin. Kalıcı olman diyeliğiyle :gozkirpan

UgurBeyTR

Yeni üye
8 Şub 2019
6
0
Hoşgeldin KALICI OLMAN DİLEĞİYLE :eek:pcuk

-------------------------------------------------
Ben İnsanların kusurlarını gören gözümü kör ettim(Hz.Mevlana)

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
70
7,720
Hoş geldin kalıcı olman dileğiyle!
Forum kurallarını ve misyonumuzu okumayı unutmamalısın!
İyi Forumlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.