Merhaba

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Kategori moderatörlüğünden pasiflik ve davranışlarının değişmesi sebebiyle atılmıştın.

Ortam komedi, bu yüzden bırakmıştım zaten değerli forumu. İlk önce, forumda, sizler gibi insanlarla birlikte duramayacağımdan görevimden istifa etmiştim, yapacak çok daha önemli işlerim vardı. Ayrıca, 2.5 sene sonra foruma girip, merhaba deyip, insanlara nasıl olduklarını sorduğum bir konu altında bu şekilde yorum yapmanız; kelimenin tam anlamıyla 'TRAJİKOMİK'. Her neyse, zamanımdaki performansımdan ötürü kıskançınıza bağlıyorum bu gereksiz yorumunuzu. Ayrıca, pasiflikten atılmadığımı çok iyi biliyorum, yıllarca emek veren bir insanın sözde pasiflikten atılmayacağını iyi biliyorsunuzdur. Ayrıca pasifde değildim forumda, kendi rızam ile görevimden istifa etmiştim. Ayrıldığım tarihde sanıyorum o zamanların Süper Moderatörü Sezere istifamı yazmıştım, veya black ile başlayan bir nickde olabilir. Size de Merhaba! Burada beni görmek hoşunuza gitmemiş belli ki.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.