Merhaba!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogmym

Yeni üye
4 Ağu 2023
13
3
hatay/samandağ
Merhabalar adım Mehmet ve THT' de yeniyim umarım burada iyi günler geçiririz sizlere biraz kendimden bahsedeyim:
adım Mehmet ve Hatayda yaşıyorum ve hack işleriyle biraz ilgileniyorum bu ilgime 10/? verecek olsak 10/5 bazende 10/7 ye kadar çıkabiliyor. Kendim beyaza yakın bir gri şapkalı olarak görüyorum umarım ilerde başarılı bir futbolcu olurum şu anda bir futbol klübünde oynuyorum fakat profesyonel lisansa sahip değilim. Sözel e kıyasla Sayısal zekam çok iyidir. Okulumza 4-5 kişlik bir hack grubu kurduk ve bu gruptaki arkadaşlarıma tüm bildiklerimi anlatıyorum umuyorum ki bu grubumuz iyi yerlere gelecek şu anlık gelişmekteyiz ve her fırsatta olabildiğince daha çok bilgi ediniyorum hack işleri hakkında, benden bu kadardı :)

ogmym

Yeni üye
4 Ağu 2023
13
3
hatay/samandağ

0AESIR0

Üye
10 Şub 2019
129
92
<meta charset="UTF-8" />
Merhabalar adım Mehmet ve THT' de yeniyim umarım burada iyi günler geçiririz sizlere biraz kendimden bahsedeyim:
adım Mehmet ve Hatayda yaşıyorum ve hack işleriyle biraz ilgileniyorum bu ilgime 10/? verecek olsak 10/5 bazende 10/7 ye kadar çıkabiliyor. Kendim beyaza yakın bir gri şapkalı olarak görüyorum umarım ilerde başarılı bir futbolcu olurum şu anda bir futbol klübünde oynuyorum fakat profesyonel lisansa sahip değilim. Sözel e kıyasla Sayısal zekam çok iyidir. Okulumza 4-5 kişlik bir hack grubu kurduk ve bu gruptaki arkadaşlarıma tüm bildiklerimi anlatıyorum umuyorum ki bu grubumuz iyi yerlere gelecek şu anlık gelişmekteyiz ve her fırsatta olabildiğince daha çok bilgi ediniyorum hack işleri hakkında, benden bu kadardı :)
Aramıza hoş geldin, aramızda gelişmen dileğiyle. <3

ogmym

Yeni üye
4 Ağu 2023
13
3
hatay/samandağ
Hoş buldum.

Hoş geldin fakat bence kendin hakkında bukadar bilgi vermemeni öneririm burada bir sorun olmaz fakat başka forumlarda kötü niyetle kullanabilirler :)
Hoş buldum. Buraya güvendiğim için bu kadar bilgi verdim, kendimden bahsederken asla ama asla bu kadar bilgi vermem güvenmediğim sitelere.

Hoşgeldin dostum.
Hoş buldum :)

Hoş buldum :)

Aramıza hoş geldin, aramızda gelişmen dileğiyle. <3
Hoş buldum teşekkürler.

Reomg

Üye
1 Haz 2023
206
35
hoşgeldin kardeşim umarım iyi yerlere gelirsin.

mr3dx

Üye
3 Haz 2017
210
125
Tekrardan hoşgeldiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.