Merhabaaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Simunpetrus

Yeni üye
22 Şub 2022
7
0
Merhaba ben simun araniza yeni katildim bu islerden anlamiyorum merak ve bilgi icin katildim pc yok ama alicağim alinca tüm yazilim dillerini öğreneceğim öğrendikten sonra bu konuda usta olanların arasina katilmam mumkunmu?

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Hoş geldin forum kurallarını ve misyonu okumanı öneririm.
Azimli ve kararlı birşekilde devam edersen yapabilirsin neden olmasın?
tek yapman gereken kendine bir hedef belirle ve ona ulaşmaya çalış.

Simunpetrus

Yeni üye
22 Şub 2022
7
0
Unutma ki emek olmadan ekmek olmaz daha şimdiden kuralları okumazsan ilerde sorunlar yaşarsın. Yazılım ve Siber Güvenlik her zaman sabır ve çalışma gerektirir. Bugün forum kurallarını okumuyan yarın dil de öğrenmeye usenir.
dil öğrenmek farkli kurallar farkli ya nefes nefese kaldim aga ben bunlari aklimda tutamam❌

dil öğrenmek farkli kurallar farkli ya nefes nefese kaldim aga ben bunlari aklimda tutamam❌
ben dil öğrenmeye istekli biriyim ztn

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,710
Hoş geldiniz.

Forumumuzda aklınızda bulunan bütün sorulara cevap olacak konular mevcuttur. Öğrenme ve gelişme için bol araştırma ve bununla birlikte tecrübe edinmeniz gerekir. Yazılım dilleri için BTK da eğitim vermekte oraya da bakabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,479
2,239
deep-turkish-web-hosgeldin.gif

Harika bir enerjiniz var gibi :D Gelişme kaydedip yazılım ekibine katılabilirsiniz .

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,297
833
Ddos
Hoşgeldiniz ilk olarak forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim
Yazılım dili öğrenmeye gelince o kadar kolay değil maalesef hele bir de hepsini öğrenmek çok fazla çaba gerektirir . Ama azimle herşeyi başarabilirsiniz

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,314
1,441
(nowhere) in
Merhaba ben simun araniza yeni katildim bu islerden anlamiyorum merak ve bilgi icin katildim pc yok ama alicağim alinca tüm yazilim dillerini öğreneceğim öğrendikten sonra bu konuda usta olanların arasina katilmam mumkunmu?
Hoş geldiniz dostum elbette bu mümkün.
Forum kuralları ve misyonumuzu okumayı unutmayın, İyi Forumlar Dilerim.

highfly

Katılımcı Üye
11 Nis 2021
410
306
gugava nzı HashlendiÇzünBklm
ilk öncelikle hoş geldin senin gibi öğrenmeye açık kişileri aramızda görmekten mutluluk duyarız:) bir siteyi yazılım ve dil bilgisi olmadan da hackleyebilirsin ama bu işte çok başarılı olmak istiyorsan gerçekten öğrenmen gerek başarılarının devamını dilerim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.