Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Snow Leopard

Yeni üye
15 Ocak 2021
15
0
Foruma daha yeni katılıyorum ama çoğu yaşıtlarım aksine hackerlığa gerçekten meraklıyım.
Babamın bana iki şiir ezberlememin ardından Etik Hackerlığa Giriş kitaplarını okudum.
Forumu gördüğümde sanki bir hazine keşfetmiş gibi oldum. Erişilebilir tüm eğitim setlerini indirdim.
Biraz cahilce sorular sorabilirim , şimdiden özür dileyerek hayırlı olmasını dilerim.

Trg530

Üye
16 Eki 2020
79
2
Öncelikle hoşgeldin hata yapmaktan korkma önemli olan o hatayı bir daha yapmayıp bundan ders çıkarmak. İyi forumlar dilerim.

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,610
427
TBMM
merhabalar dostum aramıza hoşgeldiniz kesinlikle hatalarınız olacaktır herkes bu işlere başlarken dogarken ögrenmedi :D emin olun bizimde bilmedigimiz bir çok şey var sizin takıldıgınız yerlerde yardım merkezinde yardımcı olacaklardır oraya yazarsanız konu hakkında bilgisi olan herkes yardımcı olur cahil bilmeyipte ögrenmek istemeyene denir çok dereceli bi kavramdır tartışılabilir bundan dolayı birdaha böyle birşey söylemeyin kendinize emin olun gün geçtikçe gelişiminizin farkına varacaksınız size tavsiyem ilk önerim sosyalmühendislik ögrenmenizdir dostum sizleri iyi yerlerrde görmek isterim iyi forumlar dilerim :)

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
978
88
Merhaba;
Aramıza Hoş Geldiniz. Sormak İstediğiniz Konuları Hiç Çekinmeden Yardım Merkezinde Konu Açarak Sorabilirsiniz.

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,760
2,616
Liman
aramıza hoşgeldiniz :)

bilmemek değil öğrenmemek ayıptır hocam

istediğiniz gibi soru sorabilirsiniz :)

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
bende çok meraklıydım gelene gidene yazardım :)) site hack insta hack falan araştırır kafamı boşa yorardım sonra bir tanıdğın "sanalda dil bilmeyen alıntı yapar" sözü dönüm noktam oldu programlama diline merak sardım :))

bu arada evet böyle kurslar var hacker olma falan yani gelip yorum atmayın lütfen ben kendi düşüncem ile yazdım teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.