Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İlter33

Yeni üye
6 Şub 2022
18
21
Merhaba THTyi yıllar öncesinden bilirim. Sanalda zaman geçiren hemen herkese az çok katkısı olmuştur. Yaklaşık 10 senedir sanalda pek takılmıyorum. Yani evlenip sorumluluklar sırtıma binince bırakmıştım. Daha önce aktif olarak By-ReiS nikim ile birkaç forumda görev almıştım bırakmak zorunda kaldım zaten nikimi değişik "çocuk" lar komik freebloglarda falan kullanmaya başlamıştı. Şuan kullandığım 10 yaşındaki oğlumun adı, birde kızım var 🙂
THTde üyeliğim varmıydı hatırlamıyorum ama sürekli uğradığımı hatırlıyorum. O dönemlerden ayakta kalan nadir forumlardan olduğunu biliyorum.
Öylesine boş bir zamanda bir bakayım dedim neler değişmiş diye THTın aktif olduğunu gördüm, sorunlara çözüm bulma noktasında yine eskisi gibi çok iyi. Şuan herşey çok farklı ve çok zor. Açık bulmak eskisi kadar kolay değil mesela, site hacklemek gibi bir niyetim de yok açıkçası. Ama burada bulunduğum zamanlar keyif alıyorum ve kendimi ufak ufak güncelliyorum gibi. Pc açmaya zaman bile bulamıyorum ama boş zamanlarımda telefondan illaki uğruyorum. İnsan ne kadar uzaklaşsa da kopamıyor.
Zamanınızdan çaldım affola... Esenlikler dilerim seviliyorsunuz.

Son düzenleme:

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ
Merhaba THTyi yıllar öncesinden bilirim. Sanalda zaman geçiren hemen herkese az çok katkısı olmuştur. Yaklaşık 10 senedir sanalda pek takılmıyorum. Yani evlenip sorumluluklar sırtıma binince bırakmıştım. Daha önce aktif olarak By-ReiS nikim ile birkaç forumda görev almıştım bırakmak zorunda kaldım zaten nikimi değişik "çocuk" lar komik freebloglarda falan kullanmaya başlamıştı. Şuan kullandığım 10 yaşındaki oğlumun adı, birde kızım var 🙂
THTde üyeliğim varmıydı hatırlamıyorum ama sürekli uğradığımı hatırlıyorum. O dönemlerden ayakta kalan nadir forumlardan olduğunu biliyorum.
Öylesine boş bir zamanda bir bakayım dedim neler değişmiş diye THTın aktif olduğunu gördüm, sorunlara çözüm bulma noktasında yine eskisi gibi çok iyi. Şuan herşey çok farklı ve çok zor. Açık bulmak eskisi kadar kolay değil mesela, site hacklemek gibi bir niyetim de yok açıkçası. Ama burada bulunduğum zamanlar keyif alıyorum ve kendimi ufak ufak güncelliyorum gibi. Pc açmaya zaman bile bulamıyorum ama boş zamanlarımda telefondan illaki uğruyorum. İnsan ne kadar uzaklaşsa da kopamıyor.
Estağfirullah ne zaman çalması inşallah kalıcı olursunuz
Forum Kurallarını Gözden Geçirirseniz İyi Olabilir
Tekrardan Hoş Geldin

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,271
1,418
(nowhere) in
Merhaba THTyi yıllar öncesinden bilirim. Sanalda zaman geçiren hemen herkese az çok katkısı olmuştur. Yaklaşık 10 senedir sanalda pek takılmıyorum. Yani evlenip sorumluluklar sırtıma binince bırakmıştım. Daha önce aktif olarak birkaç forumda görev almıştım en son çok sürmeden bırakmak zorunda kaldım zaten nikimi değişik "çocuk" lar komik freebloglarda falan kullanmaya başlamıştı. Şuan kullandığım 10 yaşındaki oğlumun adı, birde kızım var 🙂
Tekrardan aramıza hoş geldiniz, ne güzel 2 çocuğunu var Allah bağışlasın. Bizde kız arkadaşım ile beraber bir buçuk - iki ay sonra Allahın izni ile evleneceğiz yaşımız biraz küçük aslında fakat birbirimizi gerçekten seviyoruz onun için evlenme kararı aldık :)
Sonda yazdığınzı mesaj beni üzdü açıkçası, bu tür şeylerden af dilemenize gerek yok, sizlerde seviliyorsunuz. İyi günler ve iyi forumlar diler, reel hayatınızda başarılar dilerim.

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,263
localhost/admin.php
Farkettim ama link yoktu ve bahsi geçen isimler tarih oldu 🙂 yine de kural kuraldır saygılar.
TurkHackTeam Misyon

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Merhaba aramıza hoşgeldin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.