Mesaj: #1Win8 Geccem Bilgisi Olan ? Yardımcı Olana Tşk Acill THT Halk

oosmanmt2

Üye
17 Eki 2012
230
0
Ben Win764bit Ultimate Suanki

Win8 En üst Düzeye geccem

Nasıl geccem Yani gectikden Sonra

C Sıfırlansın D Ye Bişe Olmasın Olurmu ?

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
İstediğin sürücüyü format sırasında seçersen diğeri olduğu gibi kalır seçtiğin sürücü yeniden silinip kurulur.

Format DVD si yazarak veya bilgisayarcıda veya flash bellek ile format atabilirsin.

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Eğer oyun oynuyorsan ve daha çok eski oyun ve programları kullanıyorsan geçme çalışmıyorlar bende birçok oyun çalışmıyor win 8 olduğu için ama eğer oyun yeni oyunları oynuyorsan fln geçebilirsin ben beğendim

RUHSUZ61

Katılımcı Üye
4 Ağu 2012
258
0
Trabzon
kardesım yanı oyunla alakası yok ben wın 8 kullanıyorum o sorun 50 tane oyun var her oyunu acar uyumluluk sorunu gıder acıyo her oyunu ve dokunmatik pc ler icin tasarlandıgı icin kullanısı daha kolay ve hızlı

RUHSUZ61

Katılımcı Üye
4 Ağu 2012
258
0
Trabzon
benım sımdıye kadar acılmayan oyuna raslamıslıgım yok kardesım yaklask 5 aydır kullanıyorum orjınal surum deılse ondan kaynaklana bılır veya oyunla alakalı problem ola bılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.