Mobil Mesaj engelim hala açilmadi!

Reoynex

Yeni üye
12 Şub 2019
43
0
Hepinize Merhaba Dostlar
Dm Hesabi Var Elimde 2019 kurulu 75 takipcili
Normal bi dm hesabi
Bu hesabdan dun saat 5:06 da dm bastim fakst 6 kişiye attiktan sonra hesab engel yedi 30 dakikaya geçer dedim ve hala geçmedi ve sadece taslagi attigim zaman engel geliyor normal birsey yazildiginda sorun yok yardiminiza ihtiyacim var tessekurler
(Bide Mesaj Engeli Yememek Için Birşey Yapmak Gerekiyormu Bi Methodu falan Varmi Soylerseniz Sevinirim)

Son düzenleme:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Hepinize Merhaba Dostlar
Dm Hesabi Var Elimde 2019 kurulu 75 takipcili
Normal bi dm hesabi
Bu hesabdan dun saat 5:06 da dm bastim fakst 6 kişiye attiktan sonra hesab engel yedi 30 dakikaya geçer dedim ve hala geçmedi ve sadece taslagi attigim zaman engel geliyor normal birsey yazildiginda sorun yok yardiminiza ihtiyacim var tessekurler
(Bide Mesaj Engeli Yememek Için Birşey Yapmak Gerekiyormu Bi Methodu falan Varmi Soylerseniz Sevinirim)

Merhaba değerli üye, mesajdaki metinin tamamı her seferinde tekrar ederse engel yemeniz normal bir sonraki mesajların metinlerini biraz daha değiştirmeyi deneyebilirsiniz. İyi forumlar.. :mahcup:

Reoynex

Yeni üye
12 Şub 2019
43
0
Merhaba değerli üye, mesajdaki metinin tamamı her seferinde tekrar ederse engel yemeniz normal bir sonraki mesajların metinlerini biraz daha değiştirmeyi deneyebilirsiniz. İyi forumlar.. :mahcup:

Hocam Metinden Degil Baska Bir Site Denedim (Benim degil) Onda Çalisti Ve Sadece Taslaksiz Bir Sekilde Kendi Sitemi attigim zaman haraketleri kisitliylruz diye bir uyari aliyorum sizin telif scriptinizi kullaniyorum acaba scriptde bir sorun olabilirmi beni yanliş anlamayin kesnlikle

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Hocam Metinden Degil Baska Bir Site Denedim (Benim degil) Onda Çalisti Ve Sadece Taslaksiz Bir Sekilde Kendi Sitemi attigim zaman haraketleri kisitliylruz diye bir uyari aliyorum sizin telif scriptinizi kullaniyorum acaba scriptde bir sorun olabilirmi beni yanliş anlamayin kesnlikle

Dostum link değiştiği zaman aynı zamanda metin de değişmiş olmuyor mu? :D
Domain instagram üzerinde yasaklanmış da olabilir.

18 Nis 2020
150
1
İnstagram Bazı Domainleri Yasaklıyor Ve Desteklemiyor , Bunun İçin Link Kısaltmayı Kullanmanı Öneririm.

bit.ly kullanmanı tavsiye ederim daha inandırıcı oluyor.

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
1
95
Gaziantep
Merhaba link kısaltabilirsiniz. Onun disinda iplogger ile linkinizi kısaltabilirsiniz bu da attığınız kişinin ip sini size verecektir ek bir şey olsun :D . Onun dışında GbInsta nın eski surumlerinde normal hesabımda olan engeller çıkmıyor denemeni tavsiye ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.