Mesajımı Silen Arkadaş 5 Dakikanı Ayırırmısın

mert215

Yeni üye
28 Tem 2008
49
0
2008 den beri buraya üyeyim. Yazılımcıyım. Ha iyide bir yazılımcı olduğuma inanıyorum.
Biz yazılımcıların kafası ara ara basmaz kolay değildir tonla şeyi üst üste koyup bir şey inşa etmek.
Kafa bir yerde çorba oluyor. Ya o kafayı dağıtıp tekrar oturucan işin başına yada gelip çevrenle paylaşıcan çözüm arıyıcan.
Burada açtığım konuların 1 2 tanesine çözüm bulunmuş geri kalanınıda zamanla kendim çözdüm.
Burdan zztri ye selam olsun kendisi zamanında yardımcı olmuştur bana.
Şu sıra eset velediyle kafayı bozmuş durumdayım.
Geriye kalan tüm antileri uyutmuşum.
Esetide uyutmuşum execute ile bir problemim var kısacası run time da fudum
zztriye ulaşmam lazım. Fikrine ihtiyacım var. Özel mesajıda kapalı.
Esetle alakalı bir konusuna mesaj atıyorum. eski bir konu evet fakat ESET le alakalı
Fakat tak mesajım siliyor. Konu kilit.
Uyarıda yok öm ile geri dönüş yapılabilirdi.
2008 den beri bir ayıbımmı olmuş.
Pos kasmak için boş konumu açmışım.
Yardım merkezine konu açıyorum eriyip gidiyor.
Gerçekten yardım isteyende var boş konu açanda.
Çoğunlukla boş konulardan konu eriyip gidiyor.
Bir şey yapmaya çalışıyorum çaba harcıyorum yardımcı olun. Lütfen...
Açtığım yardım konularına tek dönüş öm den cyrpterini banada yollarmısın.

------Şahsi Fikrim-----
Forumda yazılımcıların girebildiği.(yazılımcı olduğunu kanıtlamış kişileri) Başkasının mesajları göremediği bir bölüm açılmasını istiyorum. Bu sayede yazılımla alakalı sorunlar daha çabuk çözülür. Yazılımla uğraşanlar kaynaşır. Ortaya çok güzel Projeler çok güzel ortaklıklar çıkabilir.
Düşünülürse çok mutlu olurum.
Saygılar.

mert215

Yeni üye
28 Tem 2008
49
0
Yazılımcı olduğunu kanıtlama olayı nasıl olacak acaba? Çok merak ettim açıkçası.

bir program istenir bir algoritma istenir bilemiyorum orası düşünülür.
Ben bir fikir sundum. Üstüne sizde ekleyebilirsiniz.
Ben yazılımcıyım diye geçinen argument dedimmi oney la diyen hesap makinası dahi yapamayan kişiler tanıdım bu forum da.
(Yanlış anlaşılmasın kimseyi eleştirmiyorum anamızın karnından bu işi bilerek doğmadık. Forumda bilgi edinmek isteyene bilgi yine var. Öğrenmek isteyen öğrensin.)
Benim istediğim
Tamamen işi bilenlerin girip tartıştığı özel bi bölüm. kirlilik yok pos kasıcam mesajları yok.
Yapılabilir basit birşey bence.

Son düzenleme:

mert215

Yeni üye
28 Tem 2008
49
0
mesela örnek olarak bu konu incelene bilir.
https://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1669346-darkcomet-icin-craypter.html#post7943677
jyRvWJ.jpg

1 hafta önce alakasız mesaj gelmiş aynı mesaj 1 hafta sonra tekrarlanmış.
adam ne istemiş gelen mesajlara bakın.
Mesaj kasıcam diye..
Forumun kalitesi bozuluyor. Bu forumu seven biri olarak fikrimin düşünülmesini istiyorum.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.