Mesajının silinme sebebi nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrSpecter

Yeni üye
4 Ara 2020
36
7
Dün gece eski üyelerle alakalı mesaj yazmıştım konuya ama ben yazana kadar duran konu neden şimdi kaldırıldı öğrenme şansım var mıdır?
Kaldı ki orada belirttiğim isimler sıradan isimler bile değildi.

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,881
248
İstanbul
Kaldırılan konunun kim tarafından açıldığını biliyorsan söyle bakalım,muhtemelen forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı kaldırılmıştır.

MrSpecter

Yeni üye
4 Ara 2020
36
7
Kaldırılan konunun kim tarafından açıldığını biliyorsan şöyle bakalım,muhtemelen forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı kaldırılmıştır.

Thtye damga vuran isimler gibi bir şey idi. Off topic kategorisindeki konuydu. Kurallara aykırı bir konu olsaydı düne kadar çoktan kaldırılır ki bir çok üdy de teşekkür dahi vermişti konuda

Kaldırılan konunun kim tarafından açıldığını biliyorsan söyle bakalım,muhtemelen forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı kaldırılmıştır.

Konu linki bu olması lazım.

https://www.turkhackteam.org/off-topic/1901296-forumda-en-sevdigin-kisiyi-etiketleme-14.html

Konu kalkmamış ama dün yazdığım mesaj yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrSpecter

Yeni üye
4 Ara 2020
36
7
Eski konuları tekrar güncellemek yasak,bu nedenle son mesajlar silinmiş bu forum kuralları gereği olan bir işlemdir.

Eski konuları güncellemek mi? Son mesaj 22.11.2020 tarihli. 2 ay bile dolmayan bir konu nasıl eski konu olabiliyor. Bizde eskiden yönetimdeydik kuralları biliyoruz. Ama bu saçma bir sebepten öteye gitmemekte maalesef.

Son düzenleme:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,881
248
İstanbul
Eski kolları güncellemek mi? Son mesaj 22.11.2020 tarihli. 2 ay bile dolmayan bir konu nasıl eski konu olabiliyor. Bizde eskiden yönetimdeydik kuralları biliyoruz. Ama bu saçma bir sebepten öteye gitmemekte maalesef.

1 ayı geçen konular eski konu sayılmakta sayın üye,eskiden yönetim de olmanız kuralları değiştirmez. Bilgilendirmeyi yaptım kurallar bu yönde.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
Eski konuları tekrar güncellemek yasak,bu nedenle son mesajlar silinmiş bu forum kuralları gereği olan bir işlemdir.

Konu açılış tarihi 28-03-2020

Son post tarihi 22-11-2020

Bu eski konuyu güncellemek değildir diye umuyorum ve konu devamlılığı olan bir konu sırf bu yüzden arkadaşın attığı postun silinmesi saçmalık

MrSpecter

Yeni üye
4 Ara 2020
36
7
Merhaba
Belirttiğiniz gibi bir haftayı geçen konulara teşekkürler yazmak yasaktır. Eski olup güncellenmesi değmeyeceğini dair ne düşünüyorsunuz peki. Orada aylarca post atılmış sürekliliği devam etmiş. Değmeyecek bir konu neden o kadar güncel kaldı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,881
248
İstanbul
Kurallar gereği konu da ki güncel yorumlar silinmiş bulunmakta. Bu konu da ısrarla post kasımına uğramaması için kilitlenmiştir.

Iyi forumlar.

Kurallar gereği konu da ki güncel yorumlar silinmiş bulunmakta. Bu konu da ısrarla post kasımına uğramaması için kilitlenmiştir.

Iyi forumlar.

Anlamdıramadığınız veya bizler hakkında sikayetiniz var ise bizim tim liderlerimize yazabilirsiniz.

Son düzenleme:

MrSpecter

Yeni üye
4 Ara 2020
36
7
Moderatörden şikayetçiyim.

- Eski olup güncellenmesine değmeyecek konuları güncellemek yasaktır.

Off topic bölüm kuralları.

Tamam anlıyorum peki sayın moderatör aşağıya eklediğim linklere bakınız. Son mesaj Eylül ayında olmasına rağmen 2 ay sonrasında gelen posta neden işlem yapılmadı da ben bu forumda saygı duyulan isimleri yazdığım da silindi bunu da açıklar mısınız.

Linkler;
https://www.turkhackteam.org/9183462-post129.html 09.09.2020

https://www.turkhackteam.org/9232137-post130.html 22.11.2020 ve devamında bir post daha atılmış.

Çifte standart mı yapıyorsunuz. Belki ban atarsınız ama doğruyu söylemekten hiçbir zaman korkmadım ve korkmayacağım. Bölüm kuralları o şekilde ise düzgün bir şekilde uygulamak zorundasınız. Çifte standart yapabileceğiniz yer değil burası. Ban atacağınıza eminim ancak böyle saçma bir gerekçe ile mesajımı silemezsiniz ve üstüne üstelik lafı ağzıma tıkar gibi ben mesaj atarken konuyu kilitleyrmezsiniz.

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,717
Cevap: Moderatörden şikayetçiyim.

Bence de bu tarz konularda mesaj silinmemeli. Modetarörler hata yapmış yada bilerek. Bence haklısınız.

MrSpecter

Yeni üye
4 Ara 2020
36
7
Cevap: Moderatörden şikayetçiyim.

Sayın moderasyon liderine pm gönderdim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,963
Orhun Nehri
konuyu inceledim. Burada herkes gibi yöneticilerimizde insan hata yapabilir, dalgın olabilir, farkında olmadan bir mesajı yanlış anlayabilir vs. herkes gibi yani.
isyan etmeden veya bir şikayette bulunmadan önce kuralları okumanı öneririm. Daha önce yönetimde bulunduğunu söylüyorsun fakat buraya rastgele şikayet konusu açıyorsun. Üst düzey bir yetkiliye danıştın mı mesajım neden silindi. Bunları da göz ardı etmemek lazım. Burda ne üyeyi ne de moderatörümü kimseye ezdirmem. Moderatör haklı olarak işlem yapmış durumdadır. Kurallar bellidir ve çiğnenmek için değildir. Siz kalkıpta moderatör hakkında ve mesaj hakkında ayrı ayrı konu açıyor ve toplu bir şekilde karışıklık çıkarmaya çalışıyorsunuz. Elbette sizi anlıyorum mesajınız silindi ve sadece size özel olduğunu düşünüyorsunuz. Sadece sizin değil o konuda 10 adet mesaj silinmiş durumda. kimseyi suçlamıyorum ama sizinde biraz doğru şekilde davranmanızı isterdim. Bir yöneticiye danışıp meseleyi öğrenebilirdiniz. Konuyu buraya taşıdınız. Neyse daha fazla uzatmadan mesajları geri getirdim ve o konu bundan sonra benim denetimim altında olacaktır. konunun burada kapanmasını istiyorum. İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.