Meslek Lisesinde öğretilenlerle iç bulabiliyormuyuz

tetik34

Üye
14 Tem 2015
58
0
arkadaşlar çok uzatamıcam artık bu parmaklar bunu yazmaktan yoruldu.

meslek lisesi web programalama alanındayım burda öğretilenlerle bankada , kurunsal firmada felan asgari ücrette olsa iş bulabilirmiyim .

tetik34

Üye
14 Tem 2015
58
0
Bulursan Olur Fabrikadikler Bile 1300 lira aliyo
Cok Bence Deneyimli Alirlar
Banka Yani

yok hocam ya işi bulıyım ona bile şükredicem çünkü ülkemizde çok batakmış zaten yazılım firmaları hiçbirşey vermiyor ayrıca çok zor projeler yüklerler üzerimize

istiham alanlarında bankada yazıyor bankadada naparsak artık alt tarafı site tasarlama öğretiyorlar.

tetik34

Üye
14 Tem 2015
58
0
zaten liseden sonrası için diyorum yani programcılık okunsamda iş bulma sıkıntısı var .

öğretmenlerde diyor üniversite okumasanızda iş bulabilceğiniz bir daldasınız.

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,746
1,525
Anadolu teknik bölümü veritaban programcılığı mezunuyum. Okulda aldıklarının üstüne bir şeyler katmazsan biraz zor.

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,746
1,525
Meslek lisesi web programcılığı bölümündeyim illa birşey katıcaz ama şirketlerde iş bulamayız gibime geliyor webmaster maaşları asgari ücret miş mühendislikler bile içler acısı

Meslekde yeni isen web tasarım şirketlerinde 1500-2000 lira arası alırsın. Staj yaptığım yerlerde daha aşşağısını görmedim. (Mühendisler için konuşuyorum) . Devamlı bir gelişim içinde olursanız iş bulur maaşınızıda gelişiminizle orantılı biçimde arttırırsınız diye düşünüyorum.

tetik34

Üye
14 Tem 2015
58
0
Meslekde yeni isen web tasarım şirketlerinde 1500-2000 lira arası alırsın. Staj yaptığım yerlerde daha aşşağısını görmedim. (Mühendisler için konuşuyorum) . Devamlı bir gelişim içinde olursanız iş bulur maaşınızıda gelişiminizle orantılı biçimde arttırırsınız diye düşünüyorum.

1500 azmış ya kasiyerler bile daha fazla alıyor

27 Nis 2013
205
0
Bursa
arkadaşlar çok uzatamıcam artık bu parmaklar bunu yazmaktan yoruldu.

meslek lisesi web programalama alanındayım burda öğretilenlerle bankada , kurunsal firmada felan asgari ücrette olsa iş bulabilirmiyim .

Şunu sakın unutma eğer kendini geliştirir ve işini dört elle sarılıp yaparsan havada kaparlar.

Herkes güvenilir , tecrübeli birini istiyor. Buda emeksiz olmuyor.

Yani ne kadar ekmek o kadar köfte.

tetik34

Üye
14 Tem 2015
58
0
Şunu sakın unutma eğer kendini geliştirir ve işini dört elle sarılıp yaparsan havada kaparlar.

Herkes güvenilir , tecrübeli birini istiyor. Buda emeksiz olmuyor.

Yani ne kadar ekmek o kadar köfte.

hocam hiç görmedinizmi ilanlarda felan

bilgisayar mühendislerine bile asgari ücret civarında verilen departmanlarda

2 tane yabancı dil okadar mesai diğerlerine girmiyorum bile

yani 3 kişinin yapabileceklerini 1 kişiye yüklemeye çalışıyorlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.