Sızma Testleri Meterpreter isminde boşluk olan dosyalar ve screenshare?

delgado11

Yeni üye
6 Mar 2021
11
0
Merhaba arkadaşlar, resimde gördüğünüz arasında boşluk olan dosyalara nasıl giriş yapabilirim ? " _ " alt çizgi ve diğer bir çok sembolü kullandım fakat giriş yapamadım.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Webcam ile ilgili komutlar çalışıryor Screenshare özelliği beyaz ekranda kalıyor bunu sebebi nedir?

blacksmt

Uzman üye
27 Haz 2020
1,121
225
CyberKeTa
Kamerayı kullanmaya izin vermesi gereklidir belki ondandır. Dosya için şu komutu dene
cd Whatsapp Audio yazarak dener misin küçük büyük dikkat et aldığın hatayı da at buraya beni etiketle

delgado11

Yeni üye
6 Mar 2021
11
0
Kamerayı kullanmaya izin vermesi gereklidir belki ondandır. Dosya için şu komutu dene
cd Whatsapp Audio yazarak dener misin küçük büyük dikkat et aldığın hatayı da at buraya beni etiketle

Cevabın için teşekkürler. Dediğin şekilde de denedim fakat hiçbir fark olmadı. Şuan sistem açık değilim fakat hata bu şekilde
Kod:
 stdapi-fs-stat: Operation Failed: 1

Hocam birde bilgin var ise Time Out hatası alıyorum session açıldıktan bir kaç dakika sonra sanırım o arada trojanı cihaza gizlemem gerekiyor dimi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.