Meterpreter session closed hatası nasıl çözülür?

3 Şub 2022
91
53
Türkmenistan
merhaba tht ailesi linuxta öğrenme amacıyla yaptığım trojeni kendi telefonuma yükledim herşey olduama msfconsole da bu hatayı veriyor Meterpreter session 3 closed reason : died
bu konu hakkında bi bilgisi olan varmı ?

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,676
1,570
🔱
Çoğu kişinin yaşadığı bir sorun. session died hatası genelde internet bağlantısı hatalarıyla veya internetin yavaşlığıyla oluşuyor.Silip tekrar yüklemende fayda var.Fakat ben termuxta yaparken kaç defa indirmeme rağmen hep aynı hatayı alıyordum.2gb veri harcıyor ve 100lerce paket indiriyor birinde sorun yaşanması halinde framework hata verebiliyor.bu konuda yabancı forum sitelerine bakabilirsin.

prester

Üye
11 Eyl 2021
216
44
23
merhaba tht ailesi linuxta öğrenme amacıyla yaptığım trojeni kendi telefonuma yükledim herşey olduama msfconsole da bu hatayı veriyor Meterpreter session 3 closed reason : died
bu konu hakkında bi bilgisi olan varmı ?
Güvenlik duvarı sessionu öldürüyor o yüzden bunjn için güvenlik duvarlarını kapatın bende de aynı hatayı alıyordum

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.