Metin2 Hileler Hakkında

24 Tem 2012
235
1
2 Yıldır araştırıyorum kimse bir sır vermiyor sadece yapabilmek istediğim oynadığım serverda 7x wallhack yapabilmek ama herkes sır gibi saklıyor verilen cevapların %100'ü şu dili öğreniceksin bu dili öğreniceksin ama iş öyle değil biliyorum oyundan log çekmek var sizden tek istediğim bana şunlar hakkında yardım edebilmeniz, edebilirseniz çok minnettar kalırım.
Bakın arkadaşlar bazı pvpler cheat engine açınca kapatıyor, cheat engine açmak için process hackerla bypass yapmam gerekiyor bazıları onu kapatıyor bazıları açıyor fakat bypass yapılacak bişey yok sadece pvpnin exesi var başka birşey yok bu konuda yardımınızı isteyecem, ve logları çektik diyelim bunları nasıl kodluyucaz sadece hileyi kodlama işi basit biliyorum 2 hile için 3-4 ay'a gerek yok lütfen yardımcı olur musunuz?

AlgosLeon

Üye
5 Mar 2016
144
0
İnternette bunun hakkında konular var aşırı zor diyenler abartmış bahsedilen oyun metin 2 tabiki yazılım bilgisi lazım ama adam pentagonu hacklicem de dememiş :)

24 Tem 2012
235
1
İnternette bunun hakkında konular var aşırı zor diyenler abartmış bahsedilen oyun metin 2 tabiki yazılım bilgisi lazım ama adam pentagonu hacklicem de dememiş :)

İnternetten baktım baya türkçe neredeyse hiç konu yok sadce 1 tane bulabildim o da wallhack videosu fakat videoyu çeken yabancı, ve yabancı kaynak da bulamadım yardımcı olur musun lütfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.