Çözüldü Metin2 PVP Server Açmak.

4RUN

Üye
30 Eki 2012
51
0
PSD
Selamün Aleyküm Arkadaşlar.

Metin2 PVP server sizce kurulurmu ben 2008 dönemin en sadece halini kurmak istiyorum güzel işim ve maaşım olduğu için birde zamanım bol kapanmıyacak bir server kurmak istiyorum sizce tutarmı

Son düzenleme:

erkan170

Üye
22 Ağu 2009
116
0
hocam valla bende düşündüm hatta 2 yıllık parası nakit hazır ama çok pvp var ve tanıtım şart instagramda ve facebook'ta reklama bütçe ayrılmış.

shrekworld

Yeni üye
11 Ağu 2018
38
0

Metin2 PVP server sizce kurulurmu ben 2008 dönemin en sadece halini kurmak istiyorum güzel işim ve maaşım olduğu için birde zamanım bol kapanmıyacak bir server kurmak istiyorum sizce tutarmı

Merhabalar istediğiniz tarz filesler yapabilirim. Bana ulaşın sizle çalışabilirim. İstediğiniz her türlü sistemi eklerim sistemsiz sade veya 2004 - 2008 tip server fileste yapabilirim :)

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Daha önceden arkadaşlarla açmıştık. Tabi çok eskiden ama gayet zevkli ve eğlenceli. Dedikleri gibi başta "user" olmayınca sıkıcı oluyor ama "user" çekmek zor değil zamanla geliyorlar. Bi facebook bide instegram sayfası açıp düzenli olarak kullanırsanız (site durumu hakkında online,bakımda.. v.s.) tutar 4RUN

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,117
10
Her masada Var

hocam ben 20 yakın server kurdum ettim +250 günlük online vardı ama bazı firmalar file cok dandık o yüzden sıkıntı var bence sen sunucuyu satın alıp kendın kurman daya mantıklı olur ve files yapan arkadaşkar var ordan bulabilirsin güvenirlir birde anlıyorsan files kodlarından içerik tamamdır tutar reklamı verdim mi yeme de yanında yat aç ben gelirim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.