Metin2 PVP Server Kurmak ,GM Yapma ,Hatalar ve Çözümleri

22 Eyl 2012
75
0
Türkiye
Unutulmasın 2gbdan fazla verilirse ram oyun hata verebilir ideal olarak 1-2gb arası verin. yapamayanlara bnde anlatıp yada teamwieverden ypablrm :) yada sabit ipli pvpde kurabilirim. ulaşmanız yeterli. . bu arada konuda herseyi güzel anlatmışsın emeğe saygı. birazda server filesten bahsetseydin keşke. redumt2 filesi sanırım bu.

adahanakay

Yeni üye
9 Eyl 2012
7
0
Resimler gözükmüyo bu yüzden "Bundan sonrasını ss ye bakın" dediğin yerden sonra yapamadım.
Yine de saol uğraşmışsın.

gokhan2231

Yeni üye
21 Eki 2012
3
0
saol teşekür ederim sv yi kurdum ama gm olamıyorum ne yapcan gm olmak için
imgres

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.