Metin2 Server Efektli Video Yapabilen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

589henry

Üye
7 Ocak 2012
166
0
Arkadaşlar başlıktanda anlıcagınız gibi bir metin2 server tanıtım videosu çekmek istiyorum ama beceremıyorum becersem bıle ya ona uygun şarkı bulamıyorum yada bi siteye yüklemiyorum benım ıstediğim eğer allah rızası için yapabılcek olan varsa yapsın veyatta hangı programla daha guzel olurs onu söylesın.

cemalgaa

Yeni üye
20 Tem 2012
8
0
Sa Kardesim Vidio çekmeyi felan anlamam ama gmlik çok ii anlarım user çekebilirim tecrübeliyim her türlüg m kodunu biliorum gm arıyosan ben olabilirim

Kapasite

Katılımcı Üye
3 Ağu 2012
744
0
Geçmişten
bir tane sony vegas pro 11 indirirsin internetten hazır efektler var onları indirip editlersin.

sonrada tanıtım için bir video çeken program indirirsin hypercam vs. ondan sonra video editleme programınla editleyip birleştirirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.