Metin2 Visual Keylogger Tasarimi Yapiyoruz

WerdeDiablo

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
700
1
Los Angeles,
nasıl olucak yani kişi indirdikten sonra bize log larmı gelicek ?

Aynen kardeşim, Formbuddy üzerine yaptım.
Kodlamayı.

Kurban Hileyi indirdiğinde, autologin kısmına tıklayıp k.adı ve şifre yazdıgında autologin dediğinde.
savelediği an geliyor.
Start'ta basınca otomatik oyun açılıyor.

Ecel2012

Katılımcı Üye
19 Haz 2013
713
1
Gaziantep
Aynen kardeşim, Formbuddy üzerine yaptım.
Kodlamayı.

Kurban Hileyi indirdiğinde, autologin kısmına tıklayıp k.adı ve şifre yazdıgında autologin dediğinde.
savelediği an geliyor.
Start'ta basınca otomatik oyun açılıyor.

o şekilde tüm pvp lerde zengin oluruz yaw ya emekte :D kardeşim nezaman hazır olur ya çok sabırsızlandım bk ya :D

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
böyle bişey yapmak o kadarda zor değil en fazla yarım saat bizde zengin olalım nasıl oluyor

xDucal

Üye
22 Mar 2015
74
0
Ben Bu Proğramı 1 yıl önce yapıyodum. Şimdi Bıraktım Ama Benimki e-mail'e geliyodu ıd şifre.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.