Mi Band 5 Eşleştirme Nasıl Kaldırılır

Colonel Hotiyaka

Yeni üye
13 Şub 2022
16
6
Bilekliğimi Mi Fit'le eşleştiremiyorum zaten bir hesapla eşleştirildi uyarısı veriyor. Evet doğru eski telefonuma eşleştirdim ancak telefonum patladı ve bütün hesaplarım gitti Mi Fit hesabımda dahil. Şimdi ne yapmalıyım bilekliğimi telefonuma nasıl eşleştireceğim bilekliği sıfırlarsam sorun çözülür mü? Çok araştırdım konuyla alakalı hiçbirşey bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Bileklikte ayarlar kısmına gel burada fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğine göreceksin ona tıklayıp tik işaretine bas bir süre sonra bilekliğin eşleşme modunda açılacaktır :) , sorununuzu çözecektir :) eğer sorununuz çözülürse çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın :)

BySciaa

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
887
6
241
Root
Bileklikte ayarlar kısmına gel burada fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğine göreceksin ona tıklayıp tik işaretine bas bir süre sonra bilekliğin eşleşme modunda açılacaktır :) , sorununuzu çözecektir :) eğer sorununuz çözülürse çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın :)

Çözüm

Colonel Hotiyaka

Yeni üye
13 Şub 2022
16
6
Bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim çok teşekkürler :).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.