Microsoft Azure - Amazon Bedava VDS [Bilenler Gelsin]

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Merhaba arkadaşlar. Şu microsoft azure'de bedava vds aldıktan sonra vds'miz saldırı çıkışlı oluyormu? Aynı sorum amazondada geçerli. Saldırı çıkışı varmıdır?

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Çok Var Kardeşim Aklımda Değil Ama Virutal var sonra arabuclod jely fln
Dünyadaki neredeyse bütün vds vps sitelerini biliyorum dostum. Benim amacımda bu zaten yeni açılan site varsa oradan denemek amaçlı saldırı çıkışlı 1-gün-1aylık vds almak. Şu arubacloud hakkında bilgilendirirmisin? Kayıt olmak için zorunlu şeyleri nereden bulacağız.

DIKKAT KIBRISLI

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
3,327
3
(nowhere) in
Dünyadaki neredeyse bütün vds vps sitelerini biliyorum dostum. Benim amacımda bu zaten yeni açılan site varsa oradan denemek amaçlı saldırı çıkışlı 1-gün-1aylık vds almak. Şu arubacloud hakkında bilgilendirirmisin? Kayıt olmak için zorunlu şeyleri nereden bulacağız.

Googleye Yazdığın Zaman Detaylı Bi Şekilde Vardır Biryerden Bakmana Gerek Yok Üyelik Al Ve İleriki Adımları Yap.

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
Amazon'un saldırı yapmak için yeterince upload çıkışı bulunuyor. Ama şöyle bi sıkıntı varki büyük veri çıkışlarına izin verilmiyor. Şöyle anlatıyım sen saldırı yapıyosun misal 400 mpbs'lik ama o kadar büyük bi aktarım oluştuğunda amazon o çıkışı engelliyo benim analizim bu yönde her türlü bildiğim tekniği denedim ama hiçbi türlü saldırılan hedef düşmüyor.

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Amazon'un saldırı yapmak için yeterince upload çıkışı bulunuyor. Ama şöyle bi sıkıntı varki büyük veri çıkışlarına izin verilmiyor. Şöyle anlatıyım sen saldırı yapıyosun misal 400 mpbs'lik ama o kadar büyük bi aktarım oluştuğunda amazon o çıkışı engelliyo benim analizim bu yönde her türlü bildiğim tekniği denedim ama hiçbi türlü saldırılan hedef düşmüyor.
Veri çıkışlarına izin hiç verilmiyor. Saldırı yaptığınız an şikayete düşüyor hesap engelleniyor açtırmak için onayınız gerekiyor ama eğer 1 defa daha saldırı yaptıgınız an hesabınız kilitleniyor ve yeni hesap açmak zorunda kalıyorsunuz. Bunun oluşmasını istemediğimden dolayı zaten tavsiye bekliyorum. Saldırı çıkışı var fakat ben başka işlerede yönelebilirim saldırı çıkışı önemli değil benim için.

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
Veri çıkışlarına izin hiç verilmiyor. Saldırı yaptığınız an şikayete düşüyor hesap engelleniyor açtırmak için onayınız gerekiyor ama eğer 1 defa daha saldırı yaptıgınız an hesabınız kilitleniyor ve yeni hesap açmak zorunda kalıyorsunuz. Bunun oluşmasını istemediğimden dolayı zaten tavsiye bekliyorum. Saldırı çıkışı var fakat ben başka işlerede yönelebilirim saldırı çıkışı önemli değil benim için.

Bende hesabın şikayete düşmesi gibi bi durum oluşmadı. Direk saldırdığımda hiçbir etki göstermedi. Kullanım amacınız nedir o da önemli bir etken.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.