Microsoft Azure Ücretsiz Deneme Method

wolf1592

Katılımcı Üye
23 Şub 2012
417
2
Satürn
Merhabalar Microsoft azure ücretsiz krediden faydalanıyordum ininal, paycel gibi sanal kartlar veren yerler fixlenmiş başka bildiğiniz method var mı veya azurede geçerli sanal kart veren yer biliyor musunuz? yardımcı olur musunuz?

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Merhabalar Microsoft azure ücretsiz krediden faydalanıyordum ininal, paycel gibi sanal kartlar veren yerler fixlenmiş başka bildiğiniz method var mı veya azurede geçerli sanal kart veren yer biliyor musunuz? yardımcı olur musunuz?

Merhaba değerli üye, hiçbir ön ödemeli kart kabul edilmemekte, bu yöntem fixlenmiş durumda. Fakat bir banka kartınız varsa dijital uygulamasından sanal kart oluşturup deneyebilirsiniz. İyi forumlar.. :mahcup:

wolf1592

Katılımcı Üye
23 Şub 2012
417
2
Satürn
Merhaba değerli üye, hiçbir ön ödemeli kart kabul edilmemekte, bu yöntem fixlenmiş durumda. Fakat bir banka kartınız varsa dijital uygulamasından sanal kart oluşturup deneyebilirsiniz. İyi forumlar.. :mahcup:

Banka kartım varda kredi kartı istiyor sanal kart oluşturmak için kredi kartım yok o yüzden farklı yöntemler arıyorum fakat çoğu fixlenmiş.
Banka kartına , sanal kart oluşmaya izin veren banka varsa söylerseniz sevinirim çoğu kredi kartı istiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.