Microsoft Edge Tarayıcısını Kaldıramayacağınızı Belirtti

real Pars

Katılımcı Üye
28 Nis 2020
661
211
Anadolu
Microsoft edge eski halini değiştirip sürekli güncellemeler alıyor. Yeni hali ile pek çok kullanıcının beğenisini aldı.
Fakat şimdiki yeniliği tepki alıcak gibi duruyor.

Microsoft Edge'i kaldıramıyorum" başlıklı bir destek yazısında Microsoft'un açıklaması şu şekil oldu :

Ocak ayında yeni Microsoft Edge'in genel kullanıma sunulmasından başlayarak Microsoft, Windows müşterilerini Microsoft Edge'in eski sürümünden yeni sürüme aşamalı bir sunumla taşıdı. Tüm Windows müşterilerinin sunduğu performans, gizlilik, güvenlik, üretkenlik ve destek özellikleri için en yeni Microsoft Edge tarayıcısına sahip olmasını sağlamak istiyoruz.

Microsoft Edge'in yeni sürümü, kullanıcılara kişisel verileri Microsoft Edge'in eski sürümünden içe aktarma konusunda tam denetim sağlar. Microsoft Edge'in yeni sürümü bir Windows sistem güncellemesine dahil edildiğinden, onu kaldırma veya Microsoft Edge'in eski sürümünü kullanma seçeneği artık kullanılamayacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Cevap: Microsoft Edge Tarayıcısını Kaldıramıyacağınızı Söyledi

Zaten rezalet bir tarayıcı.
Format attığınızda chrome yada opera indirmek için kullanırsınız sadece.
Hakkten edge kullanan var mı aramızda?
çoğu kişi mozilla ve opera kullanıyordur tahminimce.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
129
4
xD

Belki Chrome'ye alıştığımdandır fakat Chrome dışında bir tarayıcı kullanamıyorum diğerlerini sevmiyorum :/

TurkishHacker01

Yeni üye
28 Haz 2020
47
0
completed

bence Google Chrome piyasayı tekelinde tutuyor Mozilla istisna olabilir ama Chrome tarayıcıların zirvesidir.

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Firefox aşırı kaliteli reklam engellemesi çok hoşuma gidiyor veya bir dosyayı indireceği zaman sorması diğerleri öyle mi bilmiyorum sadece firefox çok güzel.

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,739
611
ya seve seve ya zorla zorla kullanacaksınız

Shezzar

Üye
20 Ocak 2019
89
3
C#
Chrome tarayıcısın bana göre bir avantajı yok, RAM yemesi hariç. Opera, Yandex veya Mozilla dışında kullanmanızı önermem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.